Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok a terhességem...

Most vagyok a terhességem 4-ik hetébe, kellene már éreznem valami tüneteket, mert eddig csak annyi, hogy nincs étvágyam?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy kell.

Valakink van, valakinek nincs.

Nekem kis cicifájás, hassurka volt, de 4. héten még kimaradt mensi se volt, nekem ezek olyan 6. héttől voltak kevés ideig. Meg az étvágytalanság szontén, de az se hamar, meg nem mindig.

2012. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell. :)


Első babánál 3. héttől hánytam (nem elírás), napokkal később teszteltem csak, és a 12. hétig tartott.


Másodiknál a 6. héten kezdődött, és még mindig tart, most vagyok 11 hetes. :)


Pocakhúzódás, nyilallás elvétve.


Jönnek majd a jelek, de korántsem biztos, hogy mindent tapasztalsz majd, amikről olvashatsz!

2012. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. héten fogalmam sem volt róla, hogy terhes vagyok. Megjövő érzésem volt, szurkált a hasam. Cicim ugyanúgy érzékeny volt, mint mensinél... Csináltam egy tesztet és pozitív lett. 6 hétig azon pánikoltam, hogy legyen már valami tünetem, mert hát az "kell". Az járt a fejemben biztos nincs minden rendben... Na már tudom, hogy ez a tünet, nem tünet dolog butaság. 13+3 vagyok, eddig minden rendben (kopp,kopp,kopp) és mondhatni tünetmentes terhességem van. :) Ne aggódj! Hányással vagy anélkül is lehetsz várandós :)
2012. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi tunetem nem volt! Ugyhogy az elso 12 hetet vegig is aggodtam emiatt :)) nem torvnyszeru, hogy van tunet, de amugy a 6. heten ugrik meg a hormonszint, lehet, hogy majd akkor jonnek elo a tuneteid :))

Akkor nekem is volt 3 napig hanyinger, eleg durvan, de ahogy jott ugy el is mult. Es ennyi volt.

Ja meg kaja-es szagundor. De sosm hanytam, nem emelyegtem, semmi ilyesmi tunetem nem volt.

A babam hal'istennek egeszseges eros baba:))

Azota mar 16+3 hetes vagyok :)) nem baj ha nincs tunet :)

Elvezd ki! Gratulalok!

2012. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!