Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hét. A doki azt mondta...

26. hét. A doki azt mondta nekem hogy kicsit nyitva a külső méhszájam, de a belső zárt. Ez most rosszat jelent hogy az nyílt? Vagy van valami amit ettől nem szabad csinálnom?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
emelgetni megerőltetni magadat biztos nem tesz jót..sztem amikor tudsz inkább pihenj..
2012. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez normális. Ha nem első baba, akkor meg pláne.

Ha "ügyelni kéne" valamire, azt a doki is mondta volna.

Második babámmal félidőtől így voltam, semmi gond nem volt, picivel jött előbb.

Mi szerelmeskedtünk is, és pihenni sem tudtam extrán a nagyobb miatt, csak a délutáni alvása alatt aludtam én is.

Emelgetni mondjuk nem emeltem, de nem is bírtam volna...

2012. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nyitva van a külső méhszájam kb. 21 hetes korom óta.Fizikai kímélet és házasélet tiltva.De nem kell feküdnöm meg ilyenek.Ne aggódj, a doki külön felhívta volna a figyelmedet,ha feküdnöd kellene.


28 hkm

2012. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!