Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenne pár kérdésem, válaszolná...

Lenne pár kérdésem, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

1. Mikor váltottátok ki a gyógyszertári recepteket?

2. A felicitasos sudocrem minta (10 g) hány alkalomra elég? 3. infacolt v. espumisant vettetek?

4. tejtermelés beindítására vettetek valami homeopátiás dolgot?

Köszönöm! 35 hkm


2012. aug. 24. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

1. anyukám váltotta ki amikor mi még bent voltunk a kórházban.


2. a minta nagyon kicsi, nem tudom hány alkalomra elég, de talán 1 hétig sem bírja.


3. volt mindkettő, az espumisan jobb volt mint az infacol.


4. homeós bogyót szedtem már a kórházban is, valamint napi másfél liter teát hoztak be nekem lefőzve, elkészítve.

2012. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

1. Jövő héten kapom meg a recepteket, akkor ki is váltom őket.

2. Nem tudom, még nem volt alkalmam kipróbálni.

3. Espumisan.

4. Homeopátiást nem, Karmalz italt, illetve kék/fekete szőlővel próbálkozom.

36 hetes km

2012. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


1. A taj szám miatt csak születése után. (Akkor is míg nem kapja meg az anya tajszámát kell beírni , és vmi számot eléírni)

2. Nem sokra, de így nem tuidom megírni. Infacoolt.

3. Utrica urens homeós bogó, de ezt is-mint minden tejserekentőt- csak akkor szabad használni, ha apad a tejed. Előre, szülés után rögtön (hogy tejed legyen) NEM szabad. A folyamat úgy néz ki, h amikor megszületik a baba elkezd a mell tejet termelni, ami gyűlik, gyűlik a tejcsatornácskákban. Pár nap múlva hormonális hatásra elkezd 2xes sebességgel tejet termelni a cici, ez az ún. "belövellés". Ezt ki kel várni, nem rögtön lesz tejed.

2012. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!