Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros anyukák, válaszolnátok?

Császáros anyukák, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Aki az első babáját császárral szülte mert nem tágult,az a másodikat meg tudta szülni simán,vagy azt sem?
2012. jún. 4. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nővérem kisfiát császárral, a lányát spontán szülte.

Ezt nem lehet előre tudni szerintem.

2012. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az elsőt szültem simán a másodikkal császároztak!

Nálunk úgy van hogy ha a két szülés közt eltelt legalább 2 év akkor ha nincs semmi gond szülhet simán!

2012. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is császárom volt, azt mondták utána hogy mivel nem tágultam semmit, valószínű a másodiknál sem fogok, ezért szóba sem jöhet a spontán szülés.
2012. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem tágultam, megindult előző nap este, aznap reggel rám kötötték az oxitocint, összességében 19 órát vajúdtam. Viszont ez idő alatt csak 1 ujjnyit tágultam, így lett császár. Remélem, a második is az lesz, iszonyú emlékeim vannak a vajúdásról..
2012. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok mint te kedves utolsó,17 óra alatt oxival semmit nem tágultam,és most a dokim azt mondta megpróbáljuk a sima szülést,rettegek már most,nagyon sokat szenvedtem,nem akarom megint átélni ezt ,hogy érjem el hogy császározzanak meg?
2012. jún. 4. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a második is császár lett. Az elsőnél elfolyt a magzatvizem, majd nem volt fájásom. Kaptam oxit, attól lett de nem tágultam, majd minden fájásnál nem volt szívhangja a kisfiamnak. :( Császár lett. A másodiknál fájásokkal indult, de ott is ugyanaz volt, nem tágultam, s minden fájásnál elment a szívhangja a kisfiamnak.Ráadásul nagy is volt, így ez is a műtőben végződött.
2012. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4.vagyok: én is rettegek! Egészen eddig annyira élénken bennem éltek ezek a fájdalmak, hogy talán most jutottam el arra a pontra, hogy rendben, készen állok a testvérre. Én is rákérdeztem, a dokinál, hogy nem lehetne-e egyből császár, ő azt mondta, meg kell próbálni a sima szülést. "Csak" 6 óra vajúdást várnak meg, ha addig nincs tágulás, akkor császár. Jajjj!
2012. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem tágultam az elsőnél - császár. A másodiknál sem ment - császár... De másodjára sokkal szebb lett a sebem, úgyhogy "megérte" :))
2012. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4.vagyok:

Azért is bízom benne ,hogy a 2. is császár lesz, mert iszonyúan néz ki a hegem. Lassan 3 éve szültem, egy kb. 4 cm-es rész szépen kifehéredett, a többi meg lila maradt, nagyon csúnya. Az orvos azt mondta, kinyílt és úgy forrt össze. (ha ismét császár lenne, azt a részt kivágnák és úgy varrnák össze - gondolom)

2012. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!