Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után 3héttel, megenge...

Abortusz után 3héttel, megengedett az anális szeretkezés? Illetve az orális?

Figyelt kérdés
3héttel ezelőtt volt abortuszom,a párommal nem bírtuk és "huncutkodtunk"egyet,gumi nélkül análisan.Orálisan is.A kérdésem hogy nem lesz ennek semmi következménye,1hét múlva megyek vissza ellenőrzésre!
2009. júl. 25. 01:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
az a velemenyem rolad hogy egy gusztustalan noszemely vagy:S:S akitol az embernek hanyingere lesz:S
2009. júl. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Egyetértek. Egy gyilkosság után még van kedved huncutkodni!Nagyon megviselhetett, hogy megöltél egy picike, ártatlan kis embert!Hát kívánom, bűnhődj meg érte, te ri..nc!
2009. júl. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Persze, ha a gyomrod bírja (a valagadról már nem is beszélve...)! Ezek szerint lelkileg egyáltalán nem viselt meg...
2009. júl. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Abortusz vagy missed abortusz?

Bár egyik után sem javasolt az orvosod nem mondta,hogy mindkét esetben jo megvárni a 6 hetet a baktériumok miatt,a mütét után eleven seb van benned és ilyenkor nagyobb a veszélye a fertözésnek.Ez nem vicc lehet a késöbbiekben nem lehet gyereked ha nem vigyázol!

Nem értem,hogy nem lehet 6 hetet kibirni szex nélkül?!

2009. júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
7:28-nak: anális vagy orális szexnél hogyan jutna bármilyen fertőzés a méhbe?? Ezt magyarázd már el lszi, mert nem értem...
2009. júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi félreértettem 7:28-as voltam.Nem kell mindjárt lenyelni amugy meg a kérdére miért nem válaszolsz?
2009. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
7:28-nak: képzeld, válaszoltam. Az előtted lévő (7:15) voltam...
2009. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha huncutkodsz,legalàbb gumival,ha màr abortuszod volt..

Persze ha kivànt abortusz.

Nekem a kérdés kamukérdésnek tünik,sorry..

2009. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hogy jöttök ti ahhoz,hogy egy kérdés alapján bárkit is ler.b.ncozzatok?!Missed abortuszom volt,mert elhalt a baba!Nem volt más választásom-ha a fejemet a falba verem akkor sem sajnos.Aki itt mocskos rib...cozik az még nem volt ilyen helyzetben-és nem is kívánom,hogy átélje!A másik meg,hogy ki hogyan próbál túllépni ezen,az az ő dolga!3hét kellett ahhoz,hogy a férjemet újra közel engedjem,mert lelkileg megrázott.Én kérek elnézést,hogy felmertem tenni egy kérdés,amire válaszokat vártam!Elvileg ez egy ilyen oldal!
2009. júl. 25. 13:26
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem legközelebb próbálj meg nem félre érthető módon feltenni egy kérdést, és nem fognak akkor ennyien lehordani!Lelkileg mihamarabbi gyógyulást!persze másképpen is!
2009. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!