Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen formákban ajánlott a...

Milyen formákban ajánlott a szeretkezés? Mikor nem fáj a has?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok és a párom is én én is eléggé félünk szeretkezés közben, mert mi van, ha baja lesz a babának? Tudom, hogy ha engedi az orvos akkor nem lehet baja, de mi mégis tartunk tőle! Milyen pozitúrákat ajánlotok? Mennyire lehet intenzív a szeretkezés?
2011. aug. 11. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira lehet intenzív, amennyire képesek vagytok elengedni magatokat. Nekünk 39 hetesen hatalmas pocakkal is ugyanolyan intenzív volt mint nem terhesen. Most még nincs hasad, vagy kicsi, így lehet bármilyen póz, persze ne most akarjatok akrobatikázni :) Ha nagyobb lesz a hasad és nem fértek össze, akkor vagy a kiskifli-nagykifli, vagy hátulról, hasat alátámasztva párnával. Kísérletezzétek ki, jó hancúrozást ;)
2011. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát talán ha te vagy felül akkor nem nyomod a hasadat.Én is úgy tudom hogy nyugodtan lehet szeretkezni.Én kb.28 hetesen szeretkeztem utoljára a férjemmel,mivel a kislányom egyértelműen intenzív rugdalásokkal a tudtomra adta hogy nem tetszett neki a dolog.Ezért úgy döntöttem hogy akkor inkább ne csináljuk.
2011. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Akkor megnyugodhatunk :))
2011. aug. 12. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!