Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hanyadik héten kezdődtek...

Kinek hanyadik héten kezdődtek a rosszullétek? Én elvileg a 6. hét körül járhatok, de még sehol semmi. Vagy még csak ez után jön a java? : )

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem a 8. hét körül. Heti 1 hányás és borzasztó gyomorégés, szagérzékenység.. Az utóbbi még most is tart. (18. hét)
2012. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az előző várandósságomnál semmi rosszul létem nem volt. Hátha neked is szerencséd lesz és kimaradsz belőle. Most viszont már rögtön szinte az elejétől émelyegtem, hánytam, ami mostanra maradt abba. (15hkm)
2012. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fú,én totál be voltam tojva,hogy normális-e,hogy nincs semmi tünetem, aztán egyik napról a másikra olyan szarul lettem,hogy sírni tudtam volna. Bár én szerencsésnek mondhatom magam,mert csak 2-3 hétig tartott,de borzalmas volt. Lefogytam 4 kg-t,minden nap hánytam,nem bírtam enni. Imádkozz,hogy ne legyél rosszul,de egyébként túl lehet élni :)

BOLDOG babavárást!

36 hkm

2012. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindkettőnél a betöltött 6 hét urán kezdődött, az egyikkel a 11. hétig a másikkal félidőig szenvedtem.

Emlékszem az elsővel úgy kezdődött, hogy este főztem egy fincsi pörköltet, mert úgy megettem volna, gondoltam másnap viszek magammal melóba. reggel levettem a lábos fedelét, és abban a pillanatban elkapott a rosszullét és utána hetekig kínzott. A másodiknál meg egyik este azon kaptam magam, hogy egyik pillanatról a másikra hányingerem lett, de nagyon erős, na ez is kitartott jó sokáig.

Hányni nem hánytam, de non stop hányinger gyötört, kb mint mikor az ember nagyon másnapos és ágyból sincs kedve kikelni. Rémes volt, de túléltük. Bízz benne, hogy Te a szerencsések közé tartozol.

2012. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, remélem, hogy szerencsés leszek! :) Anyukám azt mondta, ő ilyenkor (már a 4. hét után) folyamatosan hányt, bár mondjuk ő törékenyebb alkat, mint én, éskevesebbet is eszik. :)


Mindenkit felpontoztam a válaszért! :)

2012. aug. 24. 13:28
 6/11 anonim ***** válasza:
betöltött 7 hetesen kezdődött és iszonyatos volt :S
2012. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia. Én is 7 hetesen kezdtem el rosszul lenni. Előtt nagyon boldog voltam, hogy semmi jele a rosszulléteknek, de egyik napról a másikra mintha elvágták volna, kijött a rosszaság. Azóta nem is dolgozom, de így 26 hetesen már a nehezén túl vagyok, ami a hányásokat jelenti. Persze, ez nem jelenti azt, hogy te is rosszullevős leszel. Szorítok neked, hogy jól mennyen minden és Boldog Babóvárást!
2012. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Betöltött 8-tól 14-ig
2012. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem amikor 8 heten beverzeste duphastont irt a doki,es ah abbahagytam el us mult,mondjuk inkabb emelygesnek neveznem es csak estenkent. Szerencsesebbek koze tartozom.

Boldog banavarast!:)

2012. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Én két nap múlva töltöm a 9.hetet, és semmi tünetem. A 7.héten megnőtt a mellem , de nem fáj, és nem érzékeny. A 6.héttől meg erősebben érzek szagokat, de nincs bajom attól sem. Remélem már nem jön elő semmi tünet.

2012. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!