Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek korán,5-6. héten...

Akiknek korán,5-6. héten kezdődtek a rosszullétek, kitartottak a 12. hétig, vagy addigra inkább felerősödtek a tünetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem talán most kezdenek enyhülni. 15 hetes vagyok.
2011. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem a 4 héttől vannak és már nagyon szeretném ha enyhülnének... most vagyok 9+2 hetes
2011. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkor kezdődtek, szenvedtem NAGYON de sosem hánytam majd volt egy tetőpont a 9. hét végén, majd a 10-től mintha elvágták volna...szóval egészen szerencsésen megúsztam. De néha még most is belerázkódom a gondolatába, hogy mit éreztem éjjel-nappal...Kitartást!
2011. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten kezdődtek, a 15. hétig megállás nélkül rosszul voltam. Azóta szerencsére semmi. 25 hkm
2011. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én kb. az 5.héttől voltam rosszul: először csak nagyon fájt a gyomrom, majd amig meg nem mozdult a baba hánytam. Naponta többször:(
2011. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem egyenletes volt az intenzitás egészen a 17. hétig...
2011. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6-7. hét volt gáz, enni nem igazán tudtam. Utána már egész jó volt.
2011. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten kezdődött, és kb. 16 hét felé kezdett alábbhagyni, amikor megmozdult. 18.héttől nem volt, de néhány étel és ital elő tudta még hozni.
2011. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nálam a 6.héten kezdődtek a rosszullétek és fokozódtak a kb.10.hétig. Aztán a 12.hétig valamennyire csökkentek és a 13.héten tudtam azt mondani, hogy "VÉGRE VÉGE". Azóta csak az alacsony vérnyomásommal küzdök.

Az első terhességem eleje is ugyanígy zajlott.

16 hkm

2011. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok, már a 8. hét óta teljesen jól vagyok és előtte sem voltam sokat rosszul, talán csak a 6-7. héten egy picit. Nagyon ritkán hányok egyet hirtelen felindulásból, de azt sem előzi meg semmilyen kínkeserves hányinger, egyszercsak jön, utána mintha semmi sem történt volna.
2011. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!