Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok. Mostanában...

32 hetes vagyok. Mostanában reggel arra ébredek, hogy az ujjaim a kezemen iszonyatosan fájnak, nem is tudom behajlítani egy ideig. Mitől lehet ez? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez természetes. Ezt hívják vizesedésnek. A túl sok víztől aszövetek megduzzadnak, kifeszülnek. Szülés után elmúlik.

Anyit tudsz tenni vele, hogy ilyrnkor fölfelé tartod a kezeidet, és tornáztatod az ujjaidat. Nekem kicsit jobb lett tőle.

2009. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, kb. a 34. hét óta. Éjszakánként arra ébredtem, hogy zsibbadnak az ujjaim és nem tudom behajlítani őket. Először csak az egyik ujjam volt, utána több is. Néha napközben is érzem, de legtöbbször éjszaka. Az én dokim azt mondta, hogy kalcium hiány, így azóta iszok napi 2 Sandoz tablettát. Picivel jobb, de azért megmaradt, biztos szülés után elmúlik.

üdv: 39 hetes kismama

2009. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, nekem az eper nagyon-nagyon bejött! Csak ajánlani tudom, bár tudom, hogy vége a szezonnak. Ami még jó, a dinnye. Barátnőmnek az használt.
2009. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!