Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki használt jóstesztet,...

Valaki használt jóstesztet, és kimutatta a nemvárt előtt? Vagy nem mutatta, de volt baba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 09:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2 nap van a nemvártig,de nekem nega.Ez akkor biztos már?
2009. júl. 25. 09:57
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány napig csináltad?
2009. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
22-én,23-án,és ma.De semmit nem mutat,olyan halovány mind,hogy csak fénynél látszik,és nem különböznek.
2009. júl. 25. 12:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem mert én 4-et csináltam a nemvárt előtt egy héttel és halványan ugyan de erősödött napról-napra. Igaz akkor még azt hittem ez csak véletlen, nem akartam beleélni magam a babába. Aztán a nemvárt napja előtti nap teszteltem (terhességi teszttel)halvány pozitívat majd 2 nap múlva erősebbet és másnap reggel erős pozitívat. Remélem neked is meghozzák a tesztek a várt eredményt:)
2009. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Valószínű nem sajnos,most kezdődött el valami,pedig még 2 nap lenne a nemvártig,de valami barnás folyásom van:(Sose volt még ilyen.
2009. júl. 25. 14:50
 6/11 anonim ***** válasza:

En peteeres utan nyolc nappal josteszteltem eloszor, akkor negativ volt, 9. napon nagyon halvanyan mar volt masodik csik, 11. napon masik fajta LH teszttel (mar csak 1-1 kulonbozo darab maradt itthon) szinten volt 2. vonal, de nagyon halvany.

Azt koveto nap mar terhestesztet csinaltam es azon is volt halvany 2. vonal.

En sokat nem nyertem vele, csak annyit, hogy elhasznaltam az itthon maradt lh teszteket, ugyanis hiaba voltak halvanyan ket csikosak, akkor is mar csak a pozitiv terhestesztnek hittem, annak is csak akkor, amikor tenyleg nem jott meg a mensim es aznap este teszteltem egy nagyon durvan eros pozitivat vegre clearblue-val.

2009. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok!:)
2009. júl. 25. 22:46
 8/11 anonim ***** válasza:
14:46-os vagyok. Én ha jól emlékszem egy pénteki napra nem vártam és keddtől barnás folyásom volt, ekkor azt hittem na jó akkor most is meg fog jönni...de nem jött és ezek után csináltam a terhességi teszteket.
2009. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És a barnázás alatt fájdogált a hasad?Nekem nem mondhatnám,hogy fáj,de néha 2-3 percre olyan mensis érzésem van,de nem fáj,csak olyan érzés.
2009. júl. 26. 13:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, fájdogált. Sőt kb. a 11. hétig végig azt hittem megjöhet bármelyik pillanatban.
2009. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!