Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok....

34 hetes kismama vagyok. Tegnap voltam a dokinál, aki ezt írta, hogy C:3111. Tudom, hogy ez az jelenti, hogy valamenyie nyítva van a méhszáj. Mennyire kell aggódnom? Mire vigyázzak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elején a 3-as szám biztató, azt jelenti, hogy a méhnyak még 3 ujjnyi. A többi szám pedig azt, hogy 1 ujjnyira nyitva van a külső, a középső és a belső méhszáj. 34 hetesen ez nem gond, ha a 40 hetet nem is várja meg odabent a baba, a 37. hetet biztosan. De ha lehet, akkor szerintem már ne éljetek házaséletet, (nyitott méhszájnál semmiképpen sem kéne, és az orgazmus méhösszehúzódásokat produkál, aminek hatására még jobban kinyílik a méhszáj), és pihenj sokat. Ha eddig kellett szednem magnéziumot, ne hagyd abba, de 36. hétnél tovább ne nagyon szedd, mert megnehezíti a szülést. Ha nem szedtél, kérdezd meg róla a védőnődet, vagy a dokidat, mert ártani nem árt, viszont lehet, hogy segít tovább bent tartani a Bébikét. Sok sikert!
2009. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ne szexelj, ne erőltesd meg magad, pihenj, pihenj, pihenj, és lehet, hogy hasznos lenne az ágy végét is felpóckolni. Én 2 téglát tettem alá, de a gyomorsav miatt nem tudtam aludni, aztán a 36. héten kiszedtem őket. Ez azért jó, mert a baba súlya így nem nyomja a méhnyakat, és nem rövidül meg miatta.
2009. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 32 hetesen mondta ezt a doki, csak nekem még a méhnyakam is rövid 2111, és majdnem befektetett.De mondtam neki hogy ha betartom a fekvést itthon, akkor nem feküdnék egy hónapra kórházba, így itthon vagyok, egy tégla az ágy alatt, 24 órából 23 és felet fekszem, teljes kiszolgálás.

Majd jövő héten kiderül hogy mennyit ér, remélem nem rosszabbodott.

Még bő egy hetem van így, utána mondta hogy fel lehet kelni, mert már akkor jöhet is a baba.

Neked mit mondott?

2009. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem csak annyit mondott, hogy sokat pihengessek! Semmi mást!

2009. júl. 25. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Hát akkor minden doki más, az enyém amúgy is mindig ijeszget valamivel, biztos úgy van vele jobb félni mint megijedni.

Még min. két hétig azért húzzuk ki, sokkal tovább én nem is szeretném, babázni jobban vágyom már mint így terhesen ebben a melegben.

2009. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én legalább 38-39 hétig ki szeretném bírni! Remélem sikerül is! Most 37 hétig tényleg nem csinálok semmit! Aztán a többit a Pindúri eldönti majd

Kitartás nektek is!

2009. júl. 25. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!