Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák/anyu...

Vannak itt olyan kismamák/anyukák, akik másodjára is cukrosak lettek a várandósság alatt?

Figyelt kérdés
Hogy viseltétek? Én teljesen kivagyok, tegnap tudtam meg, hogy újra cukros vagyok. Nektek hogy sikerült ezen túllendülni?
2009. júl. 25. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is cukros lettem, a diéta valami borzalom, de ki kell bírni.

Nekem első baba, szóval nem "ide tartozom", de én is ki vagyok bukva nagyon, eléggé nehezen viselem, fogytam is aminek nem igazán örülök. Nagyon magas lett a terhelésed? Cukros ital volt, vagy étkezés? Nyugi, utána táncsak elmúlik, én is ebben az egyben bízom...

2009. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen,a 3. babával még a vérnyomásom is magas volt,a 4.kel meg már inzulinoztam is magam!Azóta is megmaradt a cukrom és bököm magam!

De azért neked nagyon jó egészséget és kitartást kivánok!

2009. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és úgy sikerült megemésztenem a dolgokat,hogy nem foglalkoztam vele!Betartottam a diétát,köztes kilengésekkel,de meg lehet szokni egy idő után!
2009. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Másodjára nem de harmadjára újra magas volt a cukrom,nehéz volt megint diétáznom de a bébi érdekében hamar megszoktam,és még előnyömre is vált mert nem hiztam sokat.Sok kitartást kívánok Neked és Boldog babavárást!
2009. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
19.30 válaszoló, neked annyira nagyon magas volt a cukrod, hogy nem hagyhattad el az inzulint?
2009. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az első babámnál 8.6 volt a terheléses, most pedig 10.9 az eredmény.

Akkor 200 gr-os diétán voltam, most nem még mi lesz, két hét múlvára kaptam a diabetológiára időpontot.

2009. júl. 27. 21:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok az " első babás ", szerintem először még a diétával próbálkoznak, elméletileg az segíteni fog. Sőt, biztos hogy lejebb fogja vinni a cukrodat. Nekem 8.8 lett, és diétával ment lejebb. Bár, éppenhogy csak 7 alá... Melyik kórházba jársz, pesti vagy?
2009. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A 3.baba után visszament a cukrom,de még igy is magas maradt,az éhgyomri 5-6 között,mikor meg kajáltam volt,hogy 10ig is felment,aztán közben megműtöttek epekővel és visszaugrott,úgyhogy már csak az inzulinnal lehetett karbantartani!
2009. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miskolcra járok. Remélem,minden rendben lesz. Egyébként az éhgyomri is 5.1 lett. Az se túl jó... :-(
2009. júl. 27. 23:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Igen, az éhgyomri nekem is 5.2 lett, már akkor tudtam hogy valami baj van. Aztán megtudtam hogy 8.8 a terheléses, pff. Diétával tartom én is, de ígysem a legjobb.
2009. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!