Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák ezek normáli...

Kismamák, anyukák ezek normális dolgok? Tegnap reggel pozit teszteltem és a hőm 36.7-volt. Mára nem várom, ma reggel viszont már csak 36.6 volt. De pozit teszteltem ma is.

Figyelt kérdés
Amint viszont még megdöbbentem reggel,hogy este úgy feküdtem le,hogy annyira fájt mind a két mellbimbóm,hogy alig lehetett hozzájuk érni.Ma reggel keltem fel h mérjem a hőmet,és egyáltalán nem fájt!!Most sem fáj.Ez normális??Meg félek nagyon a hőmtől,hogy nem fog fentebb menni,hanem esni fog le. :(( Volt már olyan kismama vagy anyuka,aki ugyan ebben a cipőben járt??
2012. aug. 25. 08:23
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ugye nem fogok elveszíteni a hőm miatt a babát??Ez a ma reggeli teszt: [link]
2012. aug. 25. 08:24
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez pedig a tegnapi: [link]
2012. aug. 25. 08:27
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem már ne mérd a hődet, pozi lett a teszted, babát vársz, már nem lébnyeg a hő!Én is abba a hibába estem mint te , h pozi teszt után mértem, és csak idegeskedtem h most mért esett le mér nem magasabb stb!Semmi értelme!Nyugi meg, ott az a baba :) Ha ez megnyugtat nekem ilyen volt a hőgörbém, most vagyok 7+3 hetes :)

[link]

2012. aug. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Az emberi hőmérséklet nem állandó, rengeteg dologtól függ. Az hogy terhesség alatt hogy változik.... Hát nem gondoljátok, hogy 1 fok esés olyan hatalmas "tragédia"?? Ha pl. 36,1 lett volna már elgondolkodtató a 36,7 után.

A tesztnek higgy, nem véletlen lett pozi!

2012. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
És a mellbimbó fájdalom miatt sem kell aggódnom??Hogy este még fájt,ma meg semmi??
2012. aug. 25. 08:44
 6/23 anonim ***** válasza:
Az is teljesen normális!Nekem hullámoznak a tünetek, a mellfeszülés pl a legelejétől, múlt hétig folyamatosan volt, aztán hol volt hol nem, mentem is a dokihoz, h tuti baj van, de nem megvizsgált, láttuk, és hallottuk is ahogy dobog a szíve!Nyugi, minden rendben lesz!!!
2012. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ne kattogj már ennyire ezen! Pozitív lett a teszted, terhes vagy! Az, hogy 1 tizeddel kevesebb vagy több a hőd, nem jelent semmit, mint ahogy a mell érzékenységének változása sem. Ez a sok parázás többet árt. Még csak a legelején vagy, mi lesz még a végéig?
2012. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem se méregesd már a hődet, mert csak idegeskedsz tőle. Az meg, hogy egyik nap fáj a melled másik nap nem, teljesen normális. Nekem a terhességem elején semmi tünetem volt, most, hogy betöltöttem a 28. hetet, már a 2. napja kelek erős hányingerrel. Minden terhesség más, nincs két ugyanolyan. Gratulálok a babádhoz! 28+3 hkm
2012. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Én sose néztem a hőmet! :) Ez nekem kicsit "fura",már bocsi! Terhes vagy és ennyi! Az elején még egyik teszt haloványabb a másik erősebb,mivel nem is egyforma a tesztcsík! Úgyhogy nyugii!!! :)
2012. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Abban tudnátok még segíteni,hogy akkor most hány hetes terhes vagyok,és mikor menjek először orvoshoz?Azt tudom,hogy a 7.héten érdemes menni először UH-ra mert akkor lesz szívhangja is a picinek.Csak azt nem tudom,hogy most hol járok.Utolsó mensim Július 26-ától 30-áig tartott.És a következőt pont mára nem vártam.És a második nap,hogy pozi a teszt.
2012. aug. 25. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!