Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Utrogestan abbahagyá...

Segítség! Utrogestan abbahagyása! Az orvosom szabadságon van, így nem tudom elérni. Ki hogyan és mikor hagyta abba, illetve kezdte el csökkenteni?

Figyelt kérdés

Én eddig napi 6 db hüvelykapszulát használtam, reggel 2, délben 1, este 3...

Tegnap lettem 12 hetes, és nem tudom meddig használjam még , és mikor kezdjem el csökkenteni. Örülnék ha megosztananátok velem, akik használtátátok , hogy nálatok ez, hogy alakult.



2012. aug. 25. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van még belőle,akkor használd tovább nyugodtan,bajod nem lesz tőle. Én is 13 hetes koromig szedtem(nekem nem hüvelyi volt),aztán miután már csak egyet szedtem,azt is elhagytam.Egyébként megkérdezhetsz másik orvost is,ha nagyon aggasztana a kérdés és nem érnéd el továbbra sem az orvosodat! :)
2012. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12. hétig kettőt szedtem utána 4 napig egyet
2012. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mostantól így szedd:

- reggel 1, délben 1, este 1 ezt egy hétig

Majd:

- reggel 1, este 1 kb. 3-4 napig

Legvégül:

- este 1 szintén 3-4 napi


Én kb így szedtem mindkét terhességemnél a 14. hétig


A lényeg, hogy FOKOZATOSAN csökkentsd az adagot, ne egyik napról a másikra!

2012. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!