Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberi születésű lesz a...

Októberi születésű lesz a kisfiam. Milyen ruhát vigyek be a kórházba?

Figyelt kérdés
Illetve milyen ruhákba menyire rétegesen öltöztessem a babát?
2012. aug. 25. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ az időjárástól :D vagyis leginkább attól :P

Az Én kisfiam október 8-ra van kiírva. Majd meglátom aznap mikor elindulunk a kórházba milyen idő lesz. Akkor majd átvariálom ha kell. De Én Apának megmutattam hol vannak a ruhák, tehát ha közben az idő elromlik, vagy javul, akkor hoz be másik ruhát.



34hkm

2012. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia okt 23-ra várom. meleget mondanak elég sokáig. nekünk van egy body, egy vékonyabb egy vastagabb sapka. egy rugi. plédek. és pólya. zokni. illetve kis kesztyűcske. kocsiban lesz szinte végig. úgyhogy nem fog megfázni vagy ilyesmi.
2012. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 4 hete szültem, melegben, de nagyon fázós a lányom. Ha októberben született volna vittem volna bodyt, rugit és tartalékba kardigánt is. Októberben még van, hogy kellene a fűtés, mégsem kapcsolják be. Nálunk iszonyat huzatos volt a folyosó, mikor visszatoltuk a babákat. Sapit akkor is adtam rá. Hiába volt meleg. Zoknit is raknék be, ha kell a rugi alá esetleg. Minden baba más én a lánykámból kiindulva írtam ezeket.

Szép babavárást kívánok Nektek! :)

2012. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kórházban a szobákban elég meleg van az újszülöttek miatt, bár a folyosók sokszor huzatosak.

Body, rugi, sapi elég, úgyis be kell még takarni a babát.

2012. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia


én október 22. vagyok kiírva a kisfiammal!


Én is teszek majd el rövid, hosszú ujjú bady, rugdalozó hosszú ujjú, kiskabát, nadrág zokni sapi,


szóval lényegében mindenből és ahogy már más is írta megmutatom apának mink van és majd mondom neki hogy mit hozzon.


Hol szültök? Könnyű szülést mindenkinek :)


(Én Szent. Istvánban ) :)

2012. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én október 2.ra vagyok kiírva :) van egy olyan sanda gyanúm, hogy amíg bent leszünk is hatalmasat változik majd az időjárás, úgyhogy én rakok el neki "vékonyabb" és "vastagabb" szettet is. Rövid és hosszú rugi, kiskabát, kiszokni, sapik, meg persze pokróc :) Nem bízom a véletlenre...ki tudja apa megtalálja e végül azt ami kell :) ha meg nem jót hoz, vagy én vagy ő tuti kiakad rajta, rosszabb esetben mindketten XD úgyhogy a tuti ami ziher :P
2012. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ráadásul a babák keze attól függetlenül hogy jééghideg, az nem azért van mert fáznak, hanem még nem megfelelő a keringésük. mellkason, nyaknál kell megnézni a teshőjüket,(kézzel)
2012. aug. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Én október 22-re vagyok kiírva.

Cegléden fogok szülni. Kicsit parázok első baba lesz:))

2012. aug. 26. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!