Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák! Akik Pécsen...

Sziszi1986 kérdése:

Kedves Kismamák! Akik Pécsen a dr. Labossa Gusztáv úrhoz járnak terhesgondozásra a magánrendelőjébe, nekik ott helyben nézi-e meg ultrahangon a babát, vagy ehhez időpontot kell kérni a kórházba?

Figyelt kérdés
Mert nekem őt javasolták, és csak szeretnék egy-két infót még "begyűjteni" róla, mielőtt elmennék hozzá.!

#magánrendelő #dr Labossa Gusztáv
2012. aug. 24. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy már késő, de azért válaszolok. :o)

Nekem a korábbi nőgyógyászom ajánlotta őt, aki nyugdíjba ment, így már nem vállal szülést.


Most 14 hetes vagyok, eddig kétszer voltam nála terhesgondozáson.

Első alkalommal - akkor úgy mentem, hogy már volt UH leletem a terhesség megállapításáról -8 hetesen,nem vizsgált meg, megbeszéltük a teendőket és a következő találkozót.

Második alkalommal 11 hetesen voltam nála, akkor megvizsgált és megnézte a baba szívhangját UH-n. A genetikai UH-t viszont a Klinikán végezte, előre megbeszélt időpontban.

Legközelebb 16 hetesen megyek hozzá magánba, akkor valószínűleg megint lesz vizsgálat és megbeszéljük a köv. genetikai UH-t a Klinikára.


Egyébként nagyon kedves, mindenben segítőkész, minden kérdésre választ ad. Egyetlen dolog, ami negatívum, hogy mindig nagyon sokat kell várni nála, mert rengetegen járnak hozzá. Ettől függetlenül bátran, jó szívvel ajánlom őt!

2012. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A magánrendelésén is mindig megnézi a szívhangot, de az előírt UH-kat a Klinikán végzi,ott van erre megfelelő UH- gép. Nagyon jó orvos én már szültem nála és a mostani babámat is nála fogom szülni, csak ajánlani tudom, viszont az előző válaszolónak igaza van hogy mindig sokat kell várni, sajnos nagyon sokan szeretik:)

De nekem megéri,nem szülnék másnál, ő az elejétől a végéig bent van szülésnél.

2012. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!