Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti meddig szeditek,...

Kismamák ti meddig szeditek, szedtétek a magnéziumot? Én magnerotot szedek. Jövőhéten töltöm a 36 hetet. Elég addig?

Figyelt kérdés
És mi történne ha kéne végig szedni,és nem fogom? (persze fogom ha kell) csak kíváncsi vagyok. Beindulna a szülés?
2012. aug. 26. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ma töltöm be a 36. hetet, és már a nem szedem a magnéziumot a doki javaslatára. Ha beindulna a szülés, már nem számítana koraszülöttnek. Üdv.:36hkm
2012. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37.hétig szedtem a védőnőm és az orvos tanácsára
2012. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem végig kellett szednem.
2012. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37től nem számít koraszülöttnek. nekem is addig szabad szednem, pedig nekem állandóan görcsöl a lábam :(( előre félek
2012. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában azt mondják, hogy a 36. hétig szabad szedni, mert utána csak nehezíti a szülést, mivel keményíti a méhszájat. Nyilván akinek az orvos mondja, ott oka van. :) Én is eléggé görcsölök, tegnap töltöttem be a 36. hetem, de már nem szedek be többet. Inkább veszek málnalevél teát, mint az első babámnál. Eleve nagy gyereket jósolnak, minden rendben van, úgyhogy akár lassan meg is születhet. Bár remélem még kihúzza néhány hetet, mert a tervek szerint ez az utolsó terhességem és szeretném az utolsó pillanatig kiélvezni... :) A szülés beindulását egyébként nem befolyásolja a magnézium egyébként, csak nehezíti, mert a méhszájat keményíti. Ha elhagyod, attól még nem indul be a szülés, csak ha már itt az idő.
2012. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!