Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AKinek volt abortusza, ez...

AKinek volt abortusza, ez normális?

Figyelt kérdés

TEgnap vették el a kislányomat, 17. héten, fejlődési rendellenesség miatt.. :(

TEgnap elég erősen véreztem, viszont ma szinte egyáltalán nem. Ez normális?


2009. júl. 25. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem 12. héten volt abim, de csak annyira véreztem mint mensikor de nagyon görcsök voltak meg láz 3 napiug.
2009. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sajnálom a veled történteket! :(


Lehet normális, a befejezés módjától is függ, ha csináltak küretet, akkor sokkal kevesebb ideig vérzel, mintha nem. De mivel a méh mérete még kicsi, így nem kell sokáig számítani az involúciós vérzésre! Tehát akár normális is lehet, gondot inkább a nagyon erős vérzés jelentene. A vérzés még akár vissza-visszatérhet!


Pihenj sokat, a szervezetednek szüksége van rá!


Szülésznő/Védőnő

2009. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kicsit fájdalmas ez most nekem, mert decemberben is volt vetélésem, azt nem kellett művileg befejezni, 8 hetes voltam, most meg nem volt veséje a kislányomnak.

A doki, aki csinálta, azt mondta, 3 hónap pihi legyen a következő babaprojekt előtt. Mit javasoltok, hogyan készüljek fel, hogy a lehető legkevesebb legyen az új terhességnél?

Milyen vitamint szedjek, mennyit, stb.

Köszönöm mégegyszer.

2009. júl. 25. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem is normális, ha elállt a vérzés, én is úgy tudom, hogy még visszatérhet akár. Viszont nagyon sajnálom, ami veled történt. Borzasztó. :(

Nekem a doki a Femibion 800-at ajánlotta, próbáld ezt szedni ha teheted, de sajnos elég drága 3000 ft felett van az ára. Sok erőt kívánok, és szorítok, hogy minél előbb a kezedben tarthasd a kisbabád

2009. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én két vetélés után kicsit kevésnek találom a 3 hónapot, lehet a doktor is úgy értette, hogy három rendes menstruációs hónapot kell megvárni. Tehát szerintem most kb. 4-6 hét múlva lesz egy menstruációd az még nem számít rendesnek. Ha az azt következő úgy jön meg, hogy annyi napra ahányra neked szokott, akkor az már rendes, abból várj meg még kettőt, és utána hajrá! :)


Szerintem felesleges a femibiont most elkezdeni, mert tényleg drága. Addig is szedj vitamint, pl egy doboz gravidát (abban van jó, a többiben nincs csak a femibionban, viszont ez fele annyiba kerül). Majd a harmadik rendes mensid után kezd el a femibion 800 és azt végig szedd napi egyet!


Sok szerencsét!


Szülésznő/Védőnő

2009. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

Nekem missedem volt lassan 3 hónapja.(9 hetes voltam)

Nálam sem volt vérzés már másnap sem!Műtét után 4 nappal rohantam a dokihoz,hogy semmi tisztulásom nincs!Erre ő,miért szeretném??Hát nem,csak nem tudom,jó-e így!

Csinált uh-t,de minden rendben volt.

Szóval normális ha nincs,felvilágosított!

Ami nálam bevált a rehabos korszakomban az,hogy szedtem méhpempő kapszulát és e-vitamint!

CSak ajánlani tudom!!!!

Minden jót!

2009. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!