Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vegyek fel egy ilyen...

Mit vegyek fel egy ilyen hosszú utazáshoz?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok, holnap indulunk Magyarországra, kb 17 órás lesz az út (két repülőút, az egyik 11 órás, aztán 4 órát várunk a csatlakozásra utána még 2 óra repülő). Nem tudom eldönteni, hogy mit vegyek fel, főleg a cipővel vagyok gondban. Nem vizesedek, és nem is híztam meg túlságosan. Hőhullámaim vannak, szóval nem akarok se túl- se alulöltözni. Azt tudom, hogy a repülőn egy idő után már hideg van, és adnak takarót, de néha nem elég az az egy takaró. Készítsek be egy vékony pulóvert meg zoknit? Nadrág, vagy szoknya? Ujjas vagy ujjatlan felső?

2012. aug. 26. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát itthon sincs valami jó idő,most jött egy jó kis front.Én cipőbe hosszú nadrágba és pulcsiba jönnék,minél kényelmesebbe,esetleg melegítőbe.
2012. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen? De durva! Itt meg 35 fok van napközben, jó estére lehül, de még mindig tombol a nyár. Mondjuk néztem, hogy 25 fok van Budapesten napközben, ami legmagasabb, de valahogy hihetetlennek tűnik. De rendben, hallgatok rád, akkor cipő, hosszú nadrág, és a kardigánt majd felveszem, ha megérkeztünk. Meg fogok sülni az elején. :D


Köszönöm a válaszod!

2012. aug. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!