Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegségnél a...

Terhességi cukorbetegségnél a 4,8 vacsora után 1 órával alacsony?

Figyelt kérdés

Terhességi cukorbetegségnél a 4,8 vacsora után 1 órával alacsony? Az baj, ha nincs meg pontosan a szénhidrát inkább kevesebbet ettem? Nem tudok annyit enni este, általában kevesebbet eszek mint ami elő van írva, de nem tudom ez baj-e.

Köszi :)



2012. aug. 26. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Jól érzed magad, nem szédülsz nem verejtékezel? Mert ha az általános közérzeted jó akkor szerintem nem gond, hogy nem eszel annyi szénhidrátot. Viszont szedsz e gyógyszert? Mert ha inzulinoznod kell magad akkor viszont a szénhidrát mennyiségre nagyon oda kell figyelni, nehogy nagyon alacsony legyen.

Nem írtál arról sem, hogy mennyi szokott lenni és csak diétázol e? Ezek fontosak, mert ezek az értékek egyénenként változik kinek mi az alacsony.

2012. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem inzulinozok, most lettem terh. cukorbeteg, egyelőre csak diétáznom kell és próbálok rájönni mit hogyan kell. Nincs semmi szédülés ilyesmi.

Holnap megkérdezem a dokit hogy nagyon 100% pontosan be kell-e tartani vagy lehet kevesebb-e a szénhidrát. Köszi!

2012. aug. 27. 15:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja egyébként 5 körül szokott lenni, bár sajnos ma ebéd után és uzsonna után is magas lett (8,4 és 7,3) :((.
2012. aug. 27. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Eüs vagyok első válaszoló akkor jó a cukrod. Nem olyan magas a cukrod. Jól csinálod azt amit csinálsz.

2012. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de akkor ezek szerint ha alacsonyabb a cukor az is bajt jelezhet? Nekem éhgyomorra 4,0 lett terhelésre pedig 3,9.
2012. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen ha alacsony is baj lehet. Szédülés rosszullét. Hideg verejtékezés. De aki Nem cukor beteg annak azért nem szokott gond lenni. Mert ha eszik akkor szépen helyreáll. Cukor betegeknél pedig az nagyon fontos, hogy a vércukor szintjük egyenletes legyen a nap folyamán és ne legyenek kirúgások.

2012. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. aug. 28. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!