Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak ha ma nagyon...

Mit csináljak ha ma nagyon alacsony a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
A vérnyomásom egyébként jó, bár orvosnál kicsit magas szokott lenni. Ma egész nap szédelgek, kába vagyok ezért gondoltam megmérem a vérnyomásomat, ami 92/60 pulzus:90. Kávét már ittam, próbáltam kicsit tornázni, de sajnos semmi nem segít. Ti mit szoktatok csinálni ilyen esetben? Van valami praktikátok vagy csak próbáljam kivárni, amíg helyreáll magától?
2012. aug. 10. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyál pár korty kávét reggelente!
2012. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha már probáltad a kávét akkor probáld a vörösbort (forralva)
2012. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig 100 alatt van. Fejfájás, szédülgés jellemzi a közérzetemet. Általában az segít picikét, ha lefekszem a földre, és felteszem a lábamat a kanapéra.

Próbáld ki!

27+5 hkm

2012. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem alapból alacsony a vérnyomásom... A védőnő rendszerint 80/60-at mér. A közérzetem jó, semmi bajom nincs, kávét sem szoktam inni (még a szagtól is undorodom...)


26+3 hkm

2012. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabszem ***** válasza:
nyugodtan igyál 1-2 kávét naponta.
2012. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Az én vérnyomásom alacsony, ált.-ban 90 körül van. Én is ilyenkor azt veszem észre, hogy kába vagyok, álmos, sokszor a tarkóm is megfájdul, de ha iszom egy csésze kávét, kis idő múlva minden helyre áll. Nem tudom a te esetedben mi lehet a megoldás...talán egy kis vörösbor. Esténként én is szoktam inni egy fél decit.

24 hkm

2012. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elég folyadékot iszol?
2012. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!