Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császárnál...

Programozott császárnál általában melyik héten kerül sor a műtétre? Ezt együtt beszélik meg az anyukák a dokival? Lehet pl konkrét napot is kérni? 37-38. héten már lehetne?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat!
2012. aug. 26. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
mi a 40.hétre tűztük ki, azon belül arra a napra, ami nekem is megfelelt és a doki is ráért. 38.héten megindult magától. Elképzelhetőnek tartom h a 38.hétre rábólintanak nálatok.
2012. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 37. héten volt, én kértem hogy most már ne várjunk...rajta volt a köldökzsinór 3x a nyakán nem is tudott mocorogni rendesen. Az utolsó 3 hónapban a jobb bordám alatt tudtam a fejét fogni...szerintem ezért volt engedékeny. De általában ez kórháza válogatja, a sógornőm Kváron szült és ott meg kellett a fájásokat várni akkor császározták csak meg.
2012. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én Bp.-en szülök!
2012. aug. 26. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én okt.22-én tölteném a 40 hetet, ès okt. 11-re lettem kiírva, de mondjuk mensi szerint 17-én járna le az idő! Szóval UH szerint 38+4 naposan lesz meg a kislányom, mensi szerint 39+1!

Üdv, 32 hkm

2012. aug. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!