Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit sportoljak terhesen? Van...

Mit sportoljak terhesen? Van valami olyan mozgás, ami kicsit leszívja az energiám, de nem árt a babának?

Figyelt kérdés

14 hetes terhes vagyok és eddig mindig csak jógáztam, de őszintén szólva nagyon unom. mindig kicsit örökmozgó voltam és szeretnék most is kicsit sportolni. milyen sportot válasszak, ami nem árt a babának? van más is, aki "energia túltengéssel" küzd terhesen? mit tesztek ellene?

előre is köszönöm a segítséget



2012. aug. 26. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Első terhesség alatt rékáztam, alexandráztam és sokat sétáltam.

Második terhesség alatt még rékáztam, sokat sétáltam az első gyerekkel.

Most a harmadik terhesség alatt örülök, hogy van bennem még szufla, futok a két gyerekem után egész nap...

Átpasszolhatnál egy kis energiát :)

2012. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

küldenék nagyon szívesen hidd el!!

egyszerűen nem alszok, pörgök egész nap, a barátomnak meg fogalma sincsen róla, hogy hogyan bírom és hát nekem sem. ezért is gondoltam rá, hogy valamiféle sporttal vezetném le a túl sok energiám

és köszönöm a választ!!

2012. aug. 26. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:

de jó neked :) az egész napot át tudnám lustálkodni, de nem lehet, főzni kell, háztartást vezetni stb... :)

sport: lehet úszni, az átmozgat rendesen, el is lazít. plusza víz leszívja az energiát. de mielőtt elmennél kérdezd meg az orvosod, hogy szabad-e neked!

2012. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a futás a legjobb. Persze ki kell kérned az orvosod véleményét.
2012. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy a futás nem ajánlott. mondjuk az egy dolog amit én tudok, és megint egy másik, hogy az orvos mit tud! :)

mindenesetre kérd ki az orvosod véleményét ezekről, ha valamelyik elnyerte a tetszésed :))

vigyázz magatokra :)

2012. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!