Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fertőzést kaptam, Canesten...

Fertőzést kaptam, Canesten kúpot adott rá az orvos. Ha este felhelyezem, meddig tanácsos fekve maradnom. Ugyanis kb. óránként járok éjjel is vécére, és félek, hogy nem fog felszívódni. Köszi!?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok.

2012. aug. 27. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ameddig csak bírsz.A pisilés ellen nem nagyon tudsz mit tenni sajnos...

38hkm

2012. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
legalább 25 percet maradj fekve ez a minimum
2012. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne igyál már lefekvés előtt 1-2 órával és akkor nem kell kelned sokat. amúgy jó ha sokáig bentm,arad csak úgy hat
2012. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez a ne igyál lefekvés előtt módszer sajnos nem működik, mert éjjel sem iszom, mégis folyamatosan mennem kell vécére...

25 perc menni fog, azért majd megpróbálok minél tovább fekve maradni.

Köszi a válaszokat!

2012. aug. 27. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is este raktam fel egy canestent, és ma délelőtt jött ki belőlem egy adag fehér "trutyi" olyan 10 körül.

Neked nem távozott semmi?

2012. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Azt elfelejtettem írni, hogy ennek ellenére én is óránként járok pisilni, és nem jött ki belőlem egész éjjel semmi.

37hkm

2012. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Fú nagyon ügyes voltam, alig ittam este, és csak egyszer (!!) voltam kint vécén. :)

Egyelőre nem távozott trutyi, de azért bent hagytam a tisztasági betétet, felkészülve mindenre. :)

Köszi a válaszokat!

2012. aug. 28. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!