Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap a férjem úszás közben...

Tegnap a férjem úszás közben véletlenül megütötte a hasam. Lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vette észre, hogy ott vagyok, és ahogy lendítette a kezét az úszáshoz, pont a hasamat találta el. Talán a víz tompította, de kicsit így is fájt. Remélem semmi baja nem lett a babának! 16 hetes vagyok.
2009. júl. 26. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem aggódj! Biztosan minden rendben van! Ha nem vérzel, nem görcsölsz akkor nincs semmi! Sokat pihenjél! De ha panaszaid nem múlnak azért orvosnak mutasd meg magad!

-34 hetes km-

2009. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

érzel valamit azóta? Fájdalom,kellemetlen érzés bármi? Ha nem akkor nincs baj,a baba mélyen van,védi a méhed a magzatvíz.Ha bármi furcsát érzel,akkor viszont mindenképp kérj egy UHt.

Remélem,semmi baj nem lesz-.

2009. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem érzek semmi különöset, akkor fájt egy kicsit de az elmúlt. Holnap amúgyis kell mennem dokihoz uh-ra, de majd azért külön rákérdezek. Csak addig sem akartam idegeskedni, ezért kérdeztem meg itt.
2009. júl. 26. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Én amikor terhes voltam, a vége felé már egyáltalán nem éreztem a testem határait. Egyszer beleszaladtam egy ajtókilincsbe. A hasam megkeményedett, gondolom megijedt a gyerek, lett egy nagy horzsolás, meg be is lilult másnapra, én 1 hétig bőgtem, amíg a doki meg nem nyugtatott, hogy őt ott bent sok minden védi. Már megszültem, de semmi sem látszik a gyereken.
2009. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A babát sok minden védi.A magzatvízben úszik,így az ütéstől nem lett baja.

2009. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!