Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok heti 2-3 úszás...

Mit gondoltok heti 2-3 úszás hetente terhesen belefér?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok, itt a jó idő és nagyon hiányzik a mozgás. A dokim azt mondta nyugodtan menjek úszni. Tudom a meleg vizet kerülni kell, de eléggé félek a fertőzésektől. Olvasgattam, hogy vannak, akik canestenes minitamponnal úsznak... Akik járnak úszni közületek, hogy védekeztek a bacik ellen? Tanácsaitokat nagyon köszönöm! :)
2011. jún. 8. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg a dokidat errol az elovedekezesrol, az enyem nem tamogatja.

Azt mondta, hogy arra figyeljek oda, hogy egybol csereljem a vizes furdoruhat/alsot szarazra es torolkozzek meg teljesen.

Ha megis osszeszedek valamit, azt hamar kikezeljuk. Ha megismetlodik, az annyit jelent, hogy rossz a vedekezokepesseg terhesen es akkor nem javasolt az uszas.

Nekem nem volt gondom.

2011. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem engedte a dokim, a 32.héten még voltam úszni, utána már nem esett jól.Végig zárt volt a méhszáj, és tampon sem kellett. Én azt is hallottam, hogy az meg azért nem jó, mert felszívja a bacis vizet, és még inkább fertőz.

Én nagyon élveztem, mindig is jártam úszni gyerekkoromtól, és mivel nem volt egészségügyi problémám, mentem is.Szerintem vágj bele, aztán majd kiderül.Ha rossz tapasztalatod lesz, legfeljebb nem mész többet.

2011. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Avery ***** válasza:

Nekem is engedte a doki, mivel zárt a méhszájam, nem kell semmi "eszköz", nem jut fel semmi.

Ő maga, mármint a doki is járt úszni a 34. hétig, mindhárom gyerekével. (30-as nő az orvosom)

(Ha netán a hüvelyben alakulna ki fertőzés, abból pedig kikezelnek gyorsan.)

Nekem jólesett az úszás, de nagyon lassan ment, sok pihenővel. Az uszodában mindenki nagyon kedves volt. És a dagadás is lement a lábamról.

Még annyi, hogy 2 törölközőt vittem, egyet csak annyi időre vettem ki a táskámból (tehát nem "érintkezett" sem a fogassal a zuhanyzóban, sem mással), amíg az intim testrészeimet megtöröltem vele. Ennyi nekem kellett. :)

2011. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Avery ***** válasza:
Persze, azt elfelejtettem, hogy wellness szállodában nem mennék a vízbe (ilyen helyen nem terhesen már kaptam el valamit), meleg vízbe sem, gyógyvízbe sem. Csak "rendes" uszoda, annak a strandja ha van, tenger, vagy egyéb természetes víz.
2011. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!