Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légzésfigyelőt szeretnék...

Légzésfigyelőt szeretnék venni. Lenne pár dolog amit nem tudok?

Figyelt kérdés
70X140 -es a kiságyunk ,szerintetek melyik a legjobb ehhez a nagy méretű kiságyhoz? Használtan vennétek vagy boltból? Illetve hova kell tenni? Az van írva hozzájuk,hogy matrac alá. A mi matracunk 8cm-es, így akkor hogy érzékeli? Bocsi a sok kérdésért de az én családomba még nem volt. Nekem meg kell ,mert külön szobában lesz a pici.
2012. aug. 27. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs köze az ágy méretének ahhoz, hogy milyet választasz. Bármelyik jó bármelyik kiságyhoz. Nekünk is 8cm-es matracunk volt, és tökéletesen érzékelt minden apró mozgást. Szerintem újat vegyél...Én nagyon sok mindent használtan szereztem be a kislányomnak, és most az úton lévő kisfiamnak is, de a légzésfigyelőt újan vettem. Bár 35ezer Ft volt, nem bántam meg. Pláne hogy most jön a tesó. Légzésfigyelő+bébiőr egyben. Angelcare. Ha külön szobában lesz, a bébiőr is jó szolgálatot tesz majd!Ja, és nem nagy méretű a kiságyatok, ez egy normál méret.
2012. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó a kiságyba, úgy van kitalálva a mérete.Mi ùjat vettünk, mert a Baby Controllt el tudtuk számolni egészségpénztárra. Amúgy használtat vettünk volna, annak sincs semmi baja. A matrac miatt ne aggòdj, tényleg alá kell tenni, ezek már nagyon érzéjeny kütyük, nem baj ha vastag a matrac.
2012. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én újat vennék,ezen nem spórolnék. mi angelcare-t vettünk,az 2 lapos. most 22ért láttam. van 1 lapos is-16e-ért az is egész felületen érzékel.


igen,matrac alá kell,ezekenek lehet állítani az érzékenységét,nekünk 7cm-es kókuszunk van,simán érzékel,de majd beállítod ha rajta lesz a pici


lehet kölcsönözni is,de nekem mondták,h a legidősebb bölcsőhalálos baba 14 hós volt,addig mindenképp ajánlják,én nem mertem hamarabb kivenni


én a bébiőrt is ajánlanám,akkor biztos h mindent meghallasz még azt is ha fordul,vagy csak nyekereg amikor éhes,így tudsz majd a legjobban pihenni

2012. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha lett volna rá pénzünk,újat vettem volna,de ezt most sajnos nélkülöznünk kell. Bérelni fogjuk,havi 2000Ft-ért.

38hkm

2012. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt nem vettem volna használtan, 2 érzékelőlapos Baby Controlt vettem 18 ezerért. Több év garancia van rá, szerintem jó, nem akadály a 8cm-es matrac.


Nekem bébiőrre nincs szükségem, mert viszonylag kicsi (2 és fél szobás) lakásban lakunk, így meghallom a lakás bármely pontjából.

2012. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!