Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes vagyok, de nem látszik...

13hetes vagyok, de nem látszik egy picit sem a hasamon, hogy nagyobb lenne, illetve egy pici dudor van a szeméremcsontom felett. Nektek mekkora volt ilyenkor a pocitok? Vagy mikor fog már látszódni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert egy ismerősömnek ennyi idősen már rendesen látszódik.
2009. júl. 26. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 11. hettol latszodott, de mindenkinel mashogy van, nyugi, mire olyan 17-19 hetes leszel, mar nagyobb lesz sokkal.
2009. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A hasad nincs felpuffadva? Nekem már az elejétől nagyon. A nagrágok már rég szorítanak. Persze még nem a baba mérete miatt.

11 hetes

2009. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Estére mindig felpuffadok,már szélcső használatán is gondolkodtam:))Reggelre elmúlik,de ezen kÍvül semmi...Lehet türelmetlen vagyok,nagyon szeretném már érezni,hogy ott a picúrom...
2009. júl. 26. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez teljesen alkat függő. Nekem 13 hetesen egyáltalán nem volt hasam. Most 21 hetes vagyok már majdnem 22 és ha olyan felsőt veszek fel ami egy kicsit bővebb akkor észre sem veszi senki, hogy terhes vagyok. Bár ha szűket veszek fel akkor sem látszik nagyon. Voszont már a 17. héttől érzem, hogy mocorog. Ne izgulj, majd megnő a hasad! :) Az a lényeg, hogy a baba jól van odebent és szépen fejlődik.

Üdv

2009. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem 6,5hónapos koromban semlehetett észre venni hogy baba lesz...és nem azért nem látszott mert dagi lennék:) alkattól függ,de 13hetes vagy még csak lesz mikor azt szeretnéd,majdhogy bár kissebb lenne.:)
2009. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez nagyon alkatfüggő.

Előző babámmal 20 hétig dolgoztam, így tudtam titkolni a terhességem is,mivel semmi pocakom nem volt.

Mostani babámmal a 24. hetet kezdtem és 1 hete látszik egy kis dudor. De aki nem tudja,hogy babát várok, nem mondja meg...

Ha széles a csípőcsontod (nem kövér vagy) akkor a babának van helye terpeszkedni, úgy szokták mondani, hogy befelé nől...

Én szülni is akkora hassal mentem, mint amekkora másnak 6 hónaposan van.


Nyugi:)

Amúgy, ha tipikus kismama rucit veszel fel, az dob a hasadon:)

2009. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 25 hetesen kezdett domborodni kicsikét, addig nem látszott

semmi.


30hetes pocis

2009. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!