Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak negatív élményeitek a...

Vannak negatív élményeitek a nyíregyházi szülészetről? Megosztanátok velem? Volt fogadott orvosotok, vagy ügyeletesnél szültetek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a nyíregyházi szülészet de engem jobban érdekelne a pozitív élmény :)
2012. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 linduci ***** válasza:
Sziasztok!Én nyiregyen szültem pontosan 1 hónap múlva 3 éve nem volt fogadott orvosom de nekem nem volt negatív élményem a szülésznők kedvesek voltak és a doki is. Nem egêszen 6 óra alatt meglett a lányom . Könnyű szülést nektek
2012. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszi. És ki volt a doki akinél szültél?
2012. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 linduci ***** válasza:
Szabolcsi Kristóf
2012. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is Nyíregyházán szültem 2010 januárjában. Nem volt fogadott orvosom, az ügyeletesnél szültem és tökéletesen elégedett voltam mindennel. Pósz Zoltán volt a doki, kedves, segítőkész, figyelmes, jobbat nem is kívánhattam volna. A szülésznőről ugyanez a véleményem, kár hogy az ő nevét nem sikerült megjegyeznem.
2012. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Idén tavasszal szültem egy olyan napon, amikor zsúfolásig volt a szülészet. 2 szülésznő dolgozott és ugráltak egyik kismamától a másikhoz. Nekem apás szülés volt, így egyágyas szülőszobában voltam, a szülésznő kb. óránként egyszer jött be, amúgy nagyon kedves volt, és csak a finishben volt végig mellettem. Doki fogadott volt, többször bejött és az utolsó 2 órában végig bent volt.

Nem irigyeltem azokat, akik egyedül szültek, mert a kutya se szólt hozzájuk (a szobatársam mesélte).

De mondom telt ház volt.

2012. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Negatív? Van. Pozitív is de kevesebb. 5X voltam a szülőszobán pedig 2 gyerekem van. 3x visszatartáson és a második babámmal bent is maradtam majdnem 3 hónapig úgyhogy ismerek mindenkit. A szülésznők többsége rendes de nagyon sok melójuk van érdemes fogadni mert ha van akkor a többiek is másabbul állnak hozzád. Érdemes főorvoshoz menni mert akkor is másabb a helyzet, odafigyelnek rád. A kis orvosok inkább hagyjuk... semmi pénzért nem mennék hozzájuk.

A csecsemős nővérek hát melyik milyen szeretik a bonbont meg egy kis pénzt akkor nem hagyják ordítani a gyerekedet meg megmérik hogy mennyit evett.

Ügyeletesnél azért nem szülnék mert sokszor van Seres doktornő akitől az Isten őrizzen mindenkit. Az a fiatal Szabolcs doki is sokszor van meg hajnaldoktornő is ők rendesek csak komplikáció ne legyen...

2012. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Szülésznőt tudsz javasolni? Kit érdemes választani és nem tudod kb "mennyibe kerül"??

2012. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!