Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadott nőgyógyász is mér...

Fogadott nőgyógyász is mér testsúlyt vagy ez a védönő feladata?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is fogadott dokim van és minden egyes alkalommal mér testsúlyt,szívhangot néz már,vérnyomást.
2012. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magándokihoz járok, de nem fogadtam fel. Ő mindig nézte a súlyt, vérnyomást. A védőnőm is ugyanúgy megnézi, ő még pluszba a vizeletet is.
2012. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nézi, vérnyomást, vizeletet is.
2012. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem méri, csak uh-ot csinál és megvizsgál; ezenkívül semmi. Testsúly, vérnyomásmérést, vizeletvizsgálatot a védőnő csinál nekem.
2012. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam az orvost,mindig megkérdezte,hogy mérjen egy súlyt,de én nem kértem.Egyrészt soha életemben nem voltam az a méricskérős fajta,szemlátomás sem voltam elhízott kismama,így nem nézte.

Szerintem ennek ott van jelentősége ha valaki nagyon keveset/nagyon sokat hízik,de az már ránézésre is látszik.

A babát és méreteit látják uh-n és az a fontos.

Tesómnak jóval nagyon hasa volt például többet is hízott,mégis 2900gr volt a baba,míg nálam 3700gr.

A legtöbb védőnő úgyis méri:)

Úgyhogy ne görcsölj szerintem ezen:)

2012. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem fogadott dokim van, de sose mér súlyt és vérnyomást csak a védőnő. a doki ultrahanggal néz meg mindig, meg tapival
2012. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A privát nődokim ezeket mind nézi (nő), sőt egyszer ilyen ideggyógyászati reflexkalapáccsal is megütögette a térdem, megcsiklandozta a talpam, amikor szerinte idegi alapon voltak a problémáim.
2012. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!