Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az amit feltétlen szükséges...

Mi az amit feltétlen szükséges egy újszülöttnek megvenni és mi az amit nem? Tapasztalatok alapján.

Figyelt kérdés
Kicsi a helyünk (1 szoba).Felesleges dolgokat nem akarunk megvenni amiket lehet hogy nem is használnánk ki.Gondolok itt külön pelenkázó szekrényre stb...
2012. aug. 28. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kiságy

Pelenkázó(lehet kapni olyat,amit rá tudsz tenni az ágyikóra,így rengeteg helyet spórolsz)

babakocsi

Ha van autótok,akkor hordozó

De nem tudom,hogy bútorokra gondolsz,vagy tényleg mindenre?

Mert kell még textil pelenka (ebből sosem elég,fogyóeszköz)

Pár db body,zokni,egy melegebb kabátka+nadrág,kiscipő (lényeg,hogy legyen legalább egy szett,amiben ki lehet majd vinni),kis sapka,meleg pléd a kocsiba,hálózsák vagy egy vékonyabb pléd

Orrszívó (én azt ajánlom,amit porszívóra lehet csatlakoztatni)

Kisolló,lázmérő,fesű,

Kiskád

Most hirtelen ezek jutottak eszembe,remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet! Eleve nincs hova tenni a babakocsit sem (szó szerint), így aztán nagyon megörültünk, hogy legalább a kis kádra találtunk megoldást: már abból is létezik összecsukható! :) így a kádat, babakocsit, és mindent minden nap csukogatunk majd, hogy egyáltalán közlekedni tudjunk a lakásban.
2012. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nálunk is ez lesz szerintem:) Hol találtál összecsukható kiskádat?Nem hallottam még róla.
2012. aug. 28. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy szimpla kádhoz képest drága...mi kaptunk is kölcsönbe kis kádat, hogy ne kelljen arra költeni, de tényleg az elsődleges szempont a hely-szűke! Szóval most végül azt beszéltük a párommal, hogy megvesszük ezt és visszaadjuk a kölcsönt, mert tényleg nem férünk el sehogy se!

[link]

van kis újszülött kiegészítője is, mi nagyon örülünk neki! Nálam a babakocsi keresésnél is a méretek voltak az elsődleges szempontok, beférek e vele a mini kis liftünkbe, hogy ne kelljen lépcsőznöm minden nap 4 emeletet a sötét lépcsőházba. Szóval mindennél a méretet és az elhelyezhetőséget nézem elsőként.Nagyon nem vagyunk eleresztve anyagilag (kis tanári fizetésemmel), de inkább kevesebb, viszont jól kihasználható dolgokat próbálunk vásárolni.

2012. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen mi is eszerint próbálunk vásárolni.
2012. aug. 28. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az összecsukható kád szuper, nekünk is az volt, csak a mi babánknak 4 hósan már pici... Most kellett újat vennünk, nem èrezte jól magát benne, rugdosta az oldalát. Szerintem abból érdemesebb megvenni a normál méretet..
2012. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!