Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortuszra kell mennem, de...

Abortuszra kell mennem, de elkaptam szerintem valami gombát, ettől még elvégzik a műtétet?

Figyelt kérdés

Genetikai oka van a műtétnek, kérlek ne essetek nekem.

Viszont pár hete viszketést érzek, kentem Canestennel ,elmúlt, visszajött.Megint kentem megint elmúlt most újra visszajött. Ez akadálya lesz a műtétnek?Mi van, ha meg kell várni, amíg kikezelik de kifutok az időből utána?


2009. júl. 26. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi akadalya,aki spontan elvetel es epp kezeles alatt van?Folytatod a kezelest es ok lesz.
2009. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadályozza, ettől még el fogják végezni a műtétet valószínűleg, hiszen fontosabb az abortusz mint a gombás fertőzés.
2009. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. de nem lehet olyan baj, hogy a gomba miatt esetleg valami szövődmény alakul ki és többé nem lehet babám?:(
2009. júl. 26. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Hány hetes terhes vagy?

Mért futnál ki az időből ha genetikai oka van akkor megcsinálják akár hány hetes is vagy.Vagy éppen ha nem műtenek akkor meg kell szülni.MÉg ha fiatal terhes vagy akkor miből állapíották meg a genetikai problémát?Nemértem ez furcsa nekem egy kicsit.Úgytudom az első genetikai vizsgálat 12 hetesen van.Úgyhogy gyanús ez nekem.

2009. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem válaszolsz?
2009. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy értettem egészségügyi ok, nem genetikai.

És az időből kifutást nem a 12 hétre értettem, hanem, hogy később nem lehet megcsinálni, mert nagy baj lehetne belőle.Most azonnal kell, de mi van,ha a gomba miatt most is veszélyes lenne.7 hetes vok .

2009. júl. 27. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!