Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ÁEK-ban dr. Gulyás István van...

ÁEK-ban dr. Gulyás István van sima nőgyógyászati rendelésen? Ha nincs, kit ajánlanátok, akihez első,8. hetes UH-ra mehetnék?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Jerger Andráshoz járok, de egy ismerősöm Fülöp dokit dicséri nagyon.

Itt nem találom a Gulyás nevet:

[link]

, így nem tudom egyébként rendel-e ez az orvos. Viszont az ultrahang menetéről nem tudok mondani sokat, nem ismerem hogyan működik ott ez a dolog.

2012. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Hogy találtad ezt a táblázatot? Nekem a szeptemberi kéne, mert nyaralás után megyünk majd csak... Köszi!
2012. aug. 30. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Szívesen, örülök, hogy segített a válaszom. A Honvéd kórház honlapján:

[link]

I.sz. telephely 2012 augusztus (frissí­tve: 2012.08.29.) kell kattintani. A szeptemberi rendelés szerintem még nincsen fent.

2012. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha jól látom ez már a szeptemberi rendelési időt tartalmazza:

[link]

2012. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 31. 13:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg még pár szót mondani a Jerger dokiról? Most néztem a szept.-i beosztást, és valszeg hozzá megyünk majd. Még nem voltam nála, nincs kartonom, semmi, az gáz? Köszi! ÁEK-ban szültem másfél éve...
2012. aug. 31. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az újpesti Sztk-ban ismertem meg őt, ott jártam hozzá, ott tudom hogyan működik a rendszer, viszont amióta elment az sztk-ból és a kórházban rendel, én az újpesti magánrendelésére járok, a kórházban még nem jártam nála, terhesgondozást is megosztva a magánrendelésén és az sztk-ban oldjuk meg. Persze, ha kéri az ember, akkor lehet menni a kórházba is, de nekem így egyszerűbb. Olyan ismerősöm van, aki nem újpesti, a magánrendelésére járt, ultrahangra és nst-re kellett mennie a kórházba, ott gond nélkül ellátta őt. Lehet a kórházban, vagy telefonon meg tudják mondani, mi a teendő ha első alkalommal megy az ember.

Aranyos, figyelmes orvos, több ismerősöm szült már nála, általában tömve van a magánrendelője, sok a páciense. Ha bármi gond, kérdés van, a telefonján el lehet őt érni (kéri is, hogy hívjuk fel akár éjjel akár nappal bármi is van). Egyéb infó, hogy a felesége az újpesti sztk-ban fogorvos. Szakmailag dicsérik, én meg vagyok vele elégedve mint orvos, mint ember egyaránt.

Remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!


KERESS MÁST!

Az első gyermekemet nála szültem probléma nélkül, de ez nem rajta múlott, egyszerűen könnyen ment a dolog. A második gyermekem sajnos egy hónappal előbb ki akart bújni. Hétvége volt a párommal berohantunk a kórházba, mert vérezni kezdtem. Gulyást egész éjszaka nem érték el, reggel bemászott a nagyságos úr, mert egyébként is ügyelt Be se nézett hozzám, valamikor délelőtt a párom kereste fel, hogy ugyan mondjon már valamit, mint fogadott orvos (pl: mi várható, milyen kockázatok vannak, mire készüljünk stb) Két hetet voltam bent a MÁV kórházban - ahol van kb két normális nővér a többi, meg egy hányvatei, nem tőrödöm, de ez egy másik történet - hol a szülőszobán, hol kórterembe. Semmit nem mondott egyszer volt bent nálam a két hét alatt. Többször vérezetem és gyakorlatilag végig veszélyben volt a manókám és talán én is. Amikor egyik reggel szintén vérzésre ébredetem egy fiatal orvos jött be Spánik doktor - nagyon aranyos, kedves, figyelmes, szolgálatkész fiatal doki, nagy szakértelemmel - aki azt mondta, hogy elég volt, a baba egészséges minden adott a szülésre és császárral pikk-pakk megszültem (születtettek :-) ). Gulyás sem akkor sem utána nem jött be pedig dolgozott (nem mással volt elfoglalva: a párom látta, hogy kint ült a "lihegőben" és tv-t nézett a kanapén elnyúlva) Spánik doktor még vagy háromszor jött be, elküldte vizsgálatra a lepényt , hogy megnézzék mitől válhatott le később ő szedte ki a varratokat is ....mindezt ellenszolgáltatás nélkül.

Még egy: Gulyásnál a magánrendeléseken rendszeresen 2-3 órát kellett várni és Gabika drága soha nem tudott előre időpontot adni, soha nem vette figyelembe, hogy nekünk azért egy gyerekkel nehezebb összeszervezni a vizsgálatokat ( nem előnyt akartunk csak azt, hogy ne este nyolcra adjon időpontot, azért mert ő csak sorrendben képes a jelentkezőket beírni)....azért alkalmanként 11000 Ft-ért némi törődést már csak elvárhatnánk. Szó mi szó NEM AJÁNLOM menjetek inkább Spánik doktorhoz!

2012. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!