Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szinte egész nap kőkemény a...

Szinte egész nap kőkemény a hasam. Ez, ha jól tudom, nem a tipikus keményedés, mert akkor hirtelen bekeményedik, úgy marad pár másodpercig, majd ismét elernyed, igaz? Így, hogy egész nap kemény, ez jelenthet bajt?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok
2009. dec. 17. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Hát nem feltétlenül jó. Feltétlenül beszélj a dokiddal. De próbálj meg egy kis magnéziumot bevenni és nézd meg a hatását.bár a 32. héttől nekem is feszesebb volt a hasam de nem kimondottan kemény bár nekem a 33. héten be is indult és csak a 36.-ig bírtuk. Szerintem hívd fel a dokid.

Üdv 3gy anyuka

2009. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a 30. hét végén. Egyik este bekeményedett és másnap estig úgy maradt. Ekkor már hívtam a dokit, mert láttam hogy nem akar elmúlni. Mondta hogy irány a kórház. Ott kaptam infúziót, meg gyógyszereket és attól elmúlt. Nagyon féltettem a babám. Azt mondták hogy ez görcs, akkor is ha nem érzel fájdalmat, a méhed görcsöl ami fenyegető koraszüléshez vezethet, amit egy pont után nem fognak tudni visszafordítani. Nem akarlak ijesztgetni, de még pár hetet benn kéne maradnia annak a babának. Mindenképpen keresd fel a dokid, nehogy gond legyen. Ha kórház is lenne a vége, Karira már tutira otthon lehetsz!

Vigyázz magatokra és írj hogy mi volt!

36 hetes km

2009. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, Lányok!


Csak elmentem a dokihoz, a méhszáj tartja magát (3100). A kezdetektől fogva ennyi. Babónk jól van, a doki csak a seduxen adagomat emelte meg egy kicsit. Meg sokat kell pihennem.

2009. dec. 18. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!