Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Chorionbioszia után mennyivel...

Chorionbioszia után mennyivel kaptatok eredményt? Én 16 napja voltam (Bajcsyban), még semmi hír. Érdemes telefonálni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 13:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Gondolhatjátok mennyire izgulok..minden telefoncsörgésre szívbaj kerülget..Szóval örülnék, ha írnának olyanok, akik átestek ezen és esetleg van valami tippjük a "túléléshez":-)
2012. aug. 29. 13:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 4 napra,de magánúton csináltattam(Istenhegyi klinika).Úgy tudom különben 3 hét.Ám minél később hívnak,annál jobb.Ha valami gond lenne,már jelentkeztek volna,akkor kb. 2 hét múlva szoktak jelentkezni.36hkm
2012. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:-) reménykedem...

Én is szívesen megcsináltattam volna magánúton,de a hátul tapadó lepény miatt az Istenhegyin nem vállalták...ők az amniót ajánlgatták. Ferenczi doktor azonban a Bajcsyban megcsinálta..

4 nap az azért sokkal tűrhetőbb..

Bár úgyis csak az számít, hogy a végén negatív legyen az eredmény!!

2012. aug. 29. 15:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van,a végeredmény számít!A Ferenczi doktorról sok jót hallottam már.Ne aggódj,biztos,hogy minden rendben lesz.
2012. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A próféta szóljon belőled! Én is nagyon bízom Ferencziben, eszméletlen jó orvos és rendes, kedves ember.

El voltam ájulva, hogy milyen kedves volt mindenki mind a genetikai tanácsadáson, mind a mintavételen! Pedig ezek ingyenes, tb-s ellátások..

2012. aug. 29. 15:34
 6/10 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, most tudtam meg, hogy az enyémhez elvileg még hozzá sem kezdtek..Keddre már lehet h lesz eredmény..Nagyon nehéz már a várakozás..pokoli..

Úgy látszik, most ez a leckénk az életben..

Mondjuk, ezt se bánom, csak az eredmény legyen JÓ!

2012. aug. 30. 10:39
 7/10 anonim ***** válasza:
A 2. és 4. vagyok.Igen,azt tudom,hogy ott nagyon kedvesek,egyik szülésznő ismerősöm mondta is,hogy menjek a Bajcsyba a Ferenczihez,de pont a várakozási idő miatt nem mentem.Meg a férjem azt mondta,nem számít,hogy borsos az ára(65000 ft volt az Istenhegyin),de csak 4 napot kell várni az eredményre,és a Hajdú Krisztinában 1000%-ig megbízik(mondjuk profi is).Azért az nem semmi,hogy még hozzá sem fogtak.Így persze,hogy 3 hét,mire eredmény van.Ez a különbség a fizetős,meg a tb-s hely között.Mondjuk így voltam az előző gyerkőcnél is,akkor amniot csináltattam.A barátnőm 4 hetet várt az eredményre(SOTE I-en csinálták),nekem 2 nap alatt megvolt(a Telkiben vették le a mintát).Minden rendben lesz,ne aggódj!
2012. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is mentem volna az Istenhegyire,de ott 12 hetesen közölték, hogy mivel hátul tapad a lepényem nem fogják elérni a tűvel, így az amniót ajánlgatták a Telkiben, de arra sokat kellett volna várni, hisz azt a 16-17 héttől lehet csak.

A Bajcsyban nem volt gond, h hátul a lepény...Baromira sokat kell várni, de ők gyakorlottabbak, profibbak ez elvitathatatlan..

ettől függetlenül már nagyon elegem van..Nagyon köszi a biztatást!

2012. aug. 30. 13:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Hátha valaki erre jár, akinek hasznos lehet: tegnap este telefonált a genetikus drnő a JÓ eredménnyel. Tehát nálam 3 hét volt a várakozás!
2012. szept. 5. 13:14
 10/10 anonim ***** válasza:
A 2.4.7. vagyok.GRATULÁLOK!Ez igazán jó hír!Jó egészséget Nektek!
2012. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!