Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek mellső fali a méhlepény...

Akinek mellső fali a méhlepénye, tényleg ritkábban (nehezebben) érzi meg a baba mozgását?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem mellső fali, és már a 15.héten éreztem! Pedig azért súlyfelesleg is van rajtam, szerintem ez is egyénfüggő.

Te már érzed a pici mocorgását?

2009. júl. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!Igen érzem, mert én már a 30. hétnél járok!!!!Csak sokkal ritkábban, mint mások!!
2009. júl. 27. 08:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló kérdést tettem fel én is valamikor. Nekem sokan azt válaszolták, hogy lehetséges azért, mert elöl van a placenta, de lehet attól is, hogy még kicsi a baba. Én most kezdtem el a 19. hetet. Te már odébb vagy, ahogy olvastam. Azért figyeld, és ha minden nap érzed, akkor nem lehet probléma.
2009. júl. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nálam teljesen így volt, kb. a 20 héten éreztem biztosan először, hogy ez Ő, és azt követően is csak gyengécske mozgásokat éreztem, olyan "kirugom az oldalát anyának" sosem volt. Kb. a 28. héttől érzek egyre erősebben és gyakrabban a mocorgást, bár mostmár inkább csak nyomkodja magát, nincs helye szegényemnek, de úgy tűnik mégis jó neki odabent, mert semmi jele, hogy kis szeretene jönni.

Ma 40 hetes km.

2009. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mellső fali, én is a 15. héttől érzem, és a 17. héttől meg minden nap, és nem csak ritkán. Már én is 30 hetes vagyok, egyfolytában mozog a lányom :)

Szerintem is alkat kérdése. A fő hogy érezzük minden nap!

Boldog babavárást!

2009. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 héten éreztem először,a hasam közepén és ez után egyre intenzívebben, egyre erősebben. Bizony az én oldalamat kirúgta a kis kópé. Valószínű hogy inkább elől-és jobb oldalt lehet a lepény, mert mindig a bal oldalt vert a gyerek, jobbról sosem éreztem.
2009. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mellső fali és csak a 19. héten éreztem először, pedig a fiamat már a 18. héten éreztem, ott hátsó fali volt. Azt mondják, hogy a mellső fali tompít.

Most 21 hetes vagyok, de még mindig szinte csak akkor érzem, amikor fekszem, de akkor nagyon. A méhed helyzetétől is függ. Hogy hátrahajló vagy nem. Meg nagyon sokmindentől egyszerre.Mint itt többen írták, mellső fali volt nekik mégis hamar érezték. Tehát biztos, hogy alkati kérdés is. ;)

2009. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!