Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik tulhordtak vagy jelenleg...

Akik tulhordtak vagy jelenleg tulhordjak a babajukat / van itt valami hatar ameddig engedik attol fuggoen, hogy van a baba es a mehlepenye vagy akkor is, ha jol van, egy ido utan beleavatkoznak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a 42.hét után megindítják a szülést mindenképpen. Nálunk már a betöltött 40. hét után kórházba is kell menned (Komárom-Esztergom megye), akár vannak a szülésnek előjelei, akár nincsenek. Persze mindenhol másképp csinálják. Te hol laksz?
2009. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom max. 2 hét.
2009. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pecs, itt monitorozas folyik, oxitocinos infuziot adnak fel oraig es megnezik, hogy a baba es a lepenye hogy mukodik, kb 3-4 naponta, de addig nem inditanak amig jol mukodik minden - hat ez van most, betoltott 40. heten vagyok...
2009. nov. 19. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kiírt nap után naponta kellett menni. Befeküdni csak akkor kellett volna, ha nem megy a mindennapos beutazás.

Csak 2 hét eltelte után indították volna, mivel minden rendben volt, de 9 nap után spontán beindult a szülés :)

2009. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta a főorvos, hogy betöltött 42. hétnél nem várhatnak tovább.

Mi végig kihúztuk ezt a + 2 hetet. Szörnyű volt. Hosszabbnak éreztem, mint előtte a 9 hónapot.

2009. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es a pinduri ilyenkor nem veszit tul sokat a vedo magzatmazbol es esetleg felazik a kis bore, vagy egyeb hatranyok nem szarmaznak ebbol?
2009. nov. 19. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Egyéb hátrányok nem származtak a túlhordásból, de a felázás az félelmetes volt. Még 1 hónaposan is tenyérnyi foltokban mállott a bőre a kisfiamnak. Teljesen szét volt ázva szegénykém.

2009. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!