Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran kell éreznem a...

Milyen gyakran kell éreznem a babaót ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Első babát várom. 5 napja, 18 hetesen éreztem először megmozdulni a babát. Azóta nagyon rendszertelenül érzem a mocorgást.

Valamikor egész nap, valamikor csak este fele. Milyen gyakran kell éreznem a babaót ennyi idősen?


2009. júl. 27. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én második babás vagyok, 17 hetesen éreztem elször, aztán sokáig semmi, majd 19 hetesen volt egy nagy parádéja, majd megint semmi. Konkrétan a 20. héttől érzem naponta. Most 21 hetes vagyok, de még azért izgulok, mikor sokáig nem mozdul meg.
2009. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy nem éreztem a picurt majdnem 2 napig. Az orvos azt mondta nem kell aggódni, mocorog, csak nem olyan intenzíven, és én ezt nem mindig érzem.

De közre játszhat az időjárás, és ha sokat mozogsz. Legyél mindig hűsben és próbálj sokat pihenni. Nem kell aggódni, én is folyton ezen görcsöltem. 26. héttől kell azt hiszem minden nap érezned. (ha rosszul tudom, javítsatok ki!)

24 hetes kismama

2009. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! 18 hetesen örülj neki, hogy már érzed mocorogni. :)

Én rendszeresen csak a 22. héttől érzem, szintén első baba, mellső fali lepény. De azóta minden nap, napi 3-szor, 4-szer bejelentkezik a drága. Próbáld ki, hogy evés után hanyatt fekszel, nálam akkor szinte mindig beindul a kis manó.

2009. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!