Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2napja szedek Utrogestan-t....

2napja szedek Utrogestan-t. Előtte gyakran volt barnázás, és enyhe görcsök. Most semmit sem érzek. Úgy értem, hogy nem kéne éreznem most is valami méhszalag nyúlással járó fájást? Ez jó? Milyen tapasztalatotok van ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
6,5 hetes kismama vagyok.
2009. júl. 17. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Szedtem én is az utrogestant és a tüneteim a 12-13. hétre megszüntek.A gyógyszer segíti a megtapadást és megakadályozza a vetélést.A picikém egészséges és a placentával nincs semmi gond.Nem szeretttem mert én hüvelykapszulát kaptam és elegem lett belőle.Több héten keresztül kellett alkalmaznom.A vizelet vizsgálati eredménye a kúra befejezéséig nem volt jó de miután vége lett rá 1 hónapra jó lett az eredmény.Magas baktérium szám és fehérvérsejt volt benne.Boldog babavárást és kitartást kívánok neked.32 hetes km.
2009. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem szájon át szedhető kapszulát írtak fel. Az akkor gondolom jobb lehet mint a hüvelykúp...
2009. júl. 17. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia én is azt kaptam 2 hete de én nagyon megvagyok elégedve a hatásával bár engem is kezd már nagyon idegesíteni hogy 2szer egy nap dugdosnom kell de a babáért mindent!Szoval nagyon jó ez a gyógyszer!

8heteske

2009. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos , hogy jobb a tabletta mint a kapszula.De a picikém miatt ki kellett bírni.Mindíg arra gondoltam,hogy nagyon szeretném ezt a picit.Megérte!Valószínűleg nálad nem lesz vizeletbeni eltérés.Minden babátvárónak kitartást kívánok.Sok boldogságot. 19:15-ÖS válaszoló.
2009. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. júl. 17. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Kismamak ne keseredjetek el mert a huvelykup igenis jobb mint a szajon at szedheto kapszula. A huvelyen at alkalmazhato kapszula nem terheli meg a majat amig sajnos a szajon at szedheto utrogestan nagyon is nem jo a majnak. Szoval fel a fejjel. :)

Kedves kerdezo ne felj, ezek a tunetek jonnek mennek a terhesesseg alatt. Ha par napig nem erzel semmit nincs semmi gond. En 8+1 hetes kismama vagyok es nallam is neha elofordul alhasi fajdalom aztan van olyan, hogy napokig semmi. Ma pl. megint fajdogal de tegnapelott meg tegnap egyaltalan nem ereztem semmit. Az utrogestan mindenkeppen segiteni fog ha hormonalis gondod van. Emiatt ne aggodj.

Boldog babavarast mindenkinek!

2009. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Nem nyugtattál meg azzal, hogy jobb a hüvelyen át adott gyógyszer a mint amit én szedek...

De azért köszi a biztatást a hatást illetően! :)

2009. júl. 18. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!