Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama fájó vizeléss...

Moncsibaba85 kérdése:

11 hetes kismama fájó vizeléssel, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tud-e nekem valaki segíteni? Sajnos még csak jövő héten megyek vissza a terhesgondozóba időpontért a 12 hetes ultrahanghoz, így nem tudok addig kérdezni. Nem sokszor, de néha előfordul, hogy fáj a pisilés, valamint hüvelybesugárzó fájdalom is néha-néha megjelenik. Ezenkívül tegnap még a kitörléskor kis mennyiségű alvadt vér (barna) darabkák voltak a wc papíron. Aztán lepihentem és egészen eddig nem jelentkezett újra ez a jelenség.

Minden választ előre is nagyon köszönök!


2012. aug. 30. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen orvoshoz fordulnék, mert ez nem vicc. Remélem semmi komoly, de mindenképp orvos!!!
2012. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet h felfáztál.Mindenképp menj el minél előbb orvoshoz!Jobbulást!
2012. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz ha nem akarod hogy elhaljon a terhességed. Engem 3 hete missed ab. miatt műtöttek de ha a helyedben lennék akkor mentem volna ha észrevettem az alvadt vért vagy amikor gond volt a vizeléssel.
2012. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt kéne tudni ez két külön dolog-e! A szúrás, fájás pisilésnél az felfázás ez tuti biztos én is 11 hetes vagyok és pont tegnap volt, félek is hogy bedurran, mert csak max cickafarkba lehet ücsörögni, gyógyszert nem adnak. Az előzővel is sokat szenvedtem ez miatt. A vér ami inkább gond ha a hugycsőből jön az simán felfázástól van de az nem szokott alvadt lenni. Ha a hüvelyből az nem túl jó, az ügyeletet vagy egy nőgyógyászt keress inkább meg holnap.
2012. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!