Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok, aki...

B o g a r k a kérdése:

18 hetes kismama vagyok, aki sokat stresszel. Ezen szeretnék változtatni, és élvezni a kis pocaklakómmal a terhességet. Ti kismamák, miket szoktatok csinálni? Zenehallgatás, beszélni hozzá?

Figyelt kérdés
A párom talált a youtube-on egy kismama zenét, ami sztem elég jó kikapcsolódásra, ezt szoktam hallgatni http://www.youtube.com/watch? V=RVEnL8Drd0E&feature=related
2012. aug. 31. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért stresszelsz?
2012. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én sokat hallgatok zenét a picivel és elég sokat játszom neten hogy eltereljem a figyelmem és ne akarjak idegeskedni :)
2012. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Leginkább a pénz miatt :( hogy mindent megtudjunk majd neki venni...

A párom fizetéséből élünk jelenleg, ami 100.000 körül van.

Én semmi támogatást nem kapok, mert próbaidős voltam a munkahelyemen, és már eleve úgy mentem oda, h kb 2 hetes terhes voltam. Sajnos 12 órát, 1 kajaszünettel, nehezeket emelgetve nem tudtam tovább dolgozni.

Hál'istennek azért a család-rokonok segítenek dolgokkal, és már az is hatalmas segítség. De mellette albi+ rezsi+kaja....sajnos sok ez így...de azért is akarok változtatni, mert semmi nem ér annyit, hogy a babám egészsége rámenjen! És ezért is inkább vele szeretnék már foglalkozni, nem pedig a stresszt okozta dolgokkal....

2012. aug. 31. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja , igen. Szinte mindenki a pénz miatt idegeskedik. Na Én ezért csak 6 év után vállaltam gyereket, de így semmin nem kell idegeskednem, és ezt nem cserélném el senkivel. Eléggé meg tudja keseríteni a kapcsolatot is a pénztelenség. Sajnos egy barátnőm így járt, és még a baba születése elött elhagyta a párja :S



35hkm

2012. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez igazán kedves hozzászólás...Igazán meg tudod nyugtatni az embert... Ne stresszelj, a kicsi majd megédesíti az életetek, és a pénz problémához meg úgy kell hozzáállni, hogy mindig lesz annyi, amennyire szükség van. 24 éves vagyok, lassan 7 hetes terhes, és nem aggódom a pénz miatt egyáltalán. Én dolgozom, de minél előbb táppénzre szeretnék menni, mert a munkahelyi stressz kicsinál... Sosem a pénz számít, hanem az egészség. Nyugi! Minden szépen kialakul!
2013. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!