Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell kifőzni a cumikat,...

Hogyan kell kifőzni a cumikat, cumisüvegeket?

Figyelt kérdés
Minden használat előtt ki kell?A cumi és az müanyag részek nem károsodnak a forrásban lévő víztől? (esetleg nem olvad meg?)
2009. júl. 27. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én az elején főztem ki egyszer kétszer az üvegeket meg a cumikat,nem lesz baja.De utána már nem foglalkoztam vele van egy külön mosogató szivacs a babának és azzal elmosom.A doki is azt mondta hogy nem kell túlspilázni a dolgokat kell egy kis baci a babának hagy szokja az immunrendszere.
2009. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én vettem egy mikróba való sterilizálót.Ebbe 6üveg fér bele egyszerre a tartozékaival,használtan 2000körül van. Az elmosott üvegeket beleállítod,teszel az aljába 2dl vizet és 56perc mikróban.Első 3-4héten lábasban főztem őket,tiszta gőz volt a konyha az üvegeken nem lehetett átlátni a kicsapódott vízkőtől,nagyon macerás volt.

Legalább fél,de én inkább 1évet mondanék,amíg minden étkezés után főzném az üvegeket.

2009. júl. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vettem egy hideg sterilizáló folyadékot a Chicco-tól és abba teszem fél órára napi 1x a cumisüveget. Így nem lesz vízköves és nem tűnnek el az üvegről a minták sem. Minden étkezés után én nem csinálom. 3 hetes a baba.
2009. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!