Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy iszonyatos...

Normális az, hogy iszonyatos fáradtságot érzek? 8 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Akkor is fáradt vagyok, ha éjjel nagyot alszom. Délelőtt úgy járkálok, mintha búrában lenne a fejem. Legszívesebben egész nap ágyban lennék.

Már az is eszembe jutott, hogy mi van, ha valami komoly bajom van.

Vagy lehet ez normális


2012. aug. 30. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen normális. Idővel javulni fog.

Boldog babavárást!

2012. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ooo tök normális,ne aggódj:)
2012. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

teljesen normális :) idővel javulni fog!

én az első 12 hétben napi 2x aludtam délelőtt és délután. most már csak egyszer de nem mindig. valószínűleg én már kifelé jövök belőle.

a legviccesebb elalvásom a munkahelyemen volt :) egyedül voltam az irodába és van egy kétszemélyes fotel, na azon én olyan jót aludtam összekucorodva, hogy nem igaz, szerencsémre nem buktam le vele :D

2012. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális tünet ne aggódj.:) Nekem visszatért egy időre az utolsó trimeszterben is.
2012. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen normális.

Nekem sokáig tartott ez az időszak.

A kollégáim a székeket összetolták a munkahelyen, hogy szundíthassak egyet, mert rábuktam a számítógépre. :)

2012. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a 12. hétig tartott, én is álomkóros voltam :)
2012. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


8+5 hetes vagyok és az 5. hét óta ugyan ezt érzem mint te. Igaz vannak jobb napok, de nagy átlagban egész nap csak feküdnék és aludnék ha lehetne, de sajnos nem lehet mert 8órás irodai munkám van. Hétvégén alig tudom magam rávenni a főzésre és egy kis takarításra.

Kitartás, azt mondják pár hét és jobb lesz.

2012. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van két "nagyobb" gyermekünk. Mellettük próbálom átvergődni így a délelőttöket. Lefekszem velük együtt délután. Délutánra már jobb kicsit. És igen. A főzés, takarítás nekem is most nagy megerőltetés... Remélem, hamarosan jobb lesz.
2012. aug. 30. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!