Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvégeztettétek az integrált...

Elvégeztettétek az integrált (vagy kombinált) tesztet? Aki igen, miért, aki nem az miért nem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:

mi igen, mindkét alkalommal

parázós kismama voltam, megnyugtatott, hogy minden rendben

2012. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bevallom, azt sem tudom mi az. Senki nem mondta, hogy van ilyen és hogy akarom-e :-(
2012. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kombinált tesztet mindkettőnél,elsőnél a magándokimra hivatkozva 18000helyett ingyen volt (még szép h éltem a lehetőséggel),idén 25000helyett 9000,ennyit megér a lelki nyugalmam vagy hogy tudjam h merre tovább.Lehet h sokszor feleslegesen paráztatja be az anyukát,de mi van ha a teszt nem téved és van idő cselekedni vagy rákészülni lelkileg? Mindkét esetben másnap délután jött az sms h megvan az eredmény,onnantól hatalmas megnyugvás.Dokim javasolta,maximálisan rábízom magam,az integráltat csak akkor csináltattam volna ha ez rossz/kedvezőtlen eredményt ad.
2012. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem csináltunk, mert 30 alatti vagyok és mindenki egészséges a családunkban. Ha a felett lennék, vagy bármi betegség stb előfordult volna mindenképp megcsináltatnám.
2012. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
IGEN-esek: És ha az ultrahangon minden méret okés, van a babának rendesen orrocskája, stb, tehát ha uh alapján minden rendben van?
2012. aug. 31. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is kombináltat csináltattunk, bár még csak 20 éves vagyok. De biztos ami biztos, így voltunk vele. 20 ezret nem sajnáltam ezért, hiszen a babámért kellett.
2012. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, ahogy te, kedves kérdező, a 12. heti uh-n mindent rendben találtak, van orrcsontja, stb. Ha sok pénzem lenne, én is szivesen megcsináltatnám, de mivel egyáltalán nem állunk úgy anyagilag, így sajnos nem csináltattam, és bízok az uh-kban. :) 15 hkm
2012. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igenes vagyok,értem az álláspontod,de én így éreztem biztosabbnak,kb ennyi az indokom.
2012. szept. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Majd az uh után okosabb leszek, és akkor döntök, azt hiszem! Nagyon bízom az ultrahangos nőben, nagyon profi. első gyermekünknél is voltunk nála külön, és nagyon meg voltam vele elégedve. Igaz akkor orvosomra hallgatva elmentem integráltra, de nem érzem hogy annyira nagyon kellett volna, mert tök jók voltak az uh-s eredmények!

Köszi még egyszer :)

2012. szept. 1. 08:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed neked ez egy megnyugvás csináltasd meg. Nekem van fogadott orvosom, egyáltalán nem mondta, hogy mennem kellene ilyen vizsgálatra (uh tökéletes), nem is ajánlotta. Sőt ha nem olvasgatok a neten azt sem tudom mi az...
2012. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!