Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki megcsináltatja a 12....

Mindenki megcsináltatja a 12. heti kombinált, integrált teszteket? Érdemes?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nem.

Hogy neked érdemes-e, azt te döntöd el.

2012. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én jobb félni, mint megijedni alapon megcsináltattam. Ha jön a következő baba, akkor is így fogok tenni.
2012. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem csináltam meg!
2012. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki csinálja meg, köztük én sem csináltam meg. Ha amúgy elvetetnéd, ha beteg lenne esetleg, akkor érdemes.
2012. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt ne az ilyen-olyan fórumbeírások döntsék el helyetted. A ti babátokról van szó. Én voltam ilyenen, minden negatív lett hála Istennek, és bár a korom miatt javasolták, elmondták, hogy a fiatalabbak közül kerülnek ki inkább a beteg gyerekek, mert kevesen mennek el. Szóval érdemes.
2012. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekünk a 12. heti szerencsére ingyenes volt, így nem volt kérdés. A következő (azt hiszem 16 héten)viszont fizetős volt, de azt is természetesen megcsináltattuk.
2012. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem márciusba született meg a kisfiam,és vele sajnos nem csináltattam meg,pedig a dokim mondta!!De egyszerüen elfelejtettem!!Az afp-m nagyon rossz lett,utána rohangáltunk 3helyre,ilyen-olyan vizsgálatra!!A vége az amino lett.4hét várakozás után,meg idegeskedès után derült ki,hogy makk egészséges:)))))De ha megcsináltatom,megspóroltam volna azt a rengeteg sírást meg idegeskedést!!!
2012. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem csináltattam meg.Az csak statisztika.Persze egy rossz afp-nél megnyugtató lehet egy jó kombinált teszt eredmény...
2012. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az egészet azért találták ki, hogy ha valamilyen genetikai sérülés fennáll, mihamarabb megtudják, és dönteni lehessen. Szerintem egy sérült babát lehet pótolni, a már megszületett sérült gyermek minden erőt, időt, pénzt kivesz a családból. Ilyenkor jönnek azok hogy dehátőisazéngyerekem, és felnevelem, csak szerintem senki nem ilyenről álmodik. Egy max fél óra az egész, nem tudom miért hezitálnak egyesek.
2012. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De nem kapsz 100% eredményt, csak magzatvíz vétellel vagy chorionboholy mintával...ez megy egy szám lesz, mondjuk 1/1500 az esély...és ha te vagy az egy?
2012. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!