Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol csinaltattatok chorion...

Hol csinaltattatok chorion biopsziat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az Istenhegyi klinikán-márciusban-a Hajdú Krisztina végezte a beavatkozást.65000 ft volt,4 nap alatt volt meg az eredmény.36hkm
2012. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nem volt rá szükségem.A Bajcsy kórhazat tudnám ajánlani,Ferenczi doktort.Nagyon jó szakember,emelett nagyon kedves.Ja és ez teljesen ingyenes.Bár elég sokan járnak oda sokat kell várni.Én 2,5 órát ültem ott mire sorra kerültem.
2012. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok.Nekem is ajánlotta egy ismerős szülésznő,hogy menjek a Bajcsyba a Ferenczi dokihoz(nagyon jó orvos,kedves,és profi),de a Hajdú Krisztina "nagyobb" név,és nem mellesleg 4 nap alatt volt eredmény,nem 3 hét alatt.Így 12+4 hetesen már tudtuk,hogy mi a helyzet(aznap voltam 12. hetes,amikor levette a mintát).És mondjuk aki-az Istenhegyin-csináltatta meg a kombinált tesztet(30000 ft),annak csak 35000 ft a CVS.Én nem csináltattam vértesztet,egyből a CVS-t(ezért volt 65000 ft).De tudom,hogy ez sokaknak nagyon nagyon sok pénz!
2012. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!