Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz nyoma ha a ciszta távozik?

Lesz nyoma ha a ciszta távozik?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok, az ultrahangon láttak a jobb oldalt egy 37x30mm-es cisztát. Azt mondta a doki majd eltűnik nem miatta aggódni. Arra lennék kíváncsi, hogy amikor "eltűnik" azt milyen formában teszi? Lesz vmi folyás tőle? Esetleg vérzés? Csak azért érdekel, hogy tudjam akkor az rendben van-e. Most voltam a héten orvosnál de elfelejtettem megkérdezni.
2012. szept. 1. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt cisztám,bár nekem nem terhesen,és fél év alatt felszívódott magától,akkor nem érzel semmit,van hogy kidurran,de azt megérzed,és akkor kórház,bár ne ijedj meg,terhesen hamarabb elmúlik a hormonok miatt!
2012. szept. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is van cisztám,bár én még szűz vagyok,nekem doki azt mondta,hogyha novemberig nem szívódik fel,akkor előtte CT és aztán műtét
2012. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van cisztám elöször 5 cm átméröjü volt mosmár 2,5 cm.

A doki mondta hogy a 15-16 hétre ezek általában felszivodnak amit megsem érzünk.

Figyelj a mozgásra hogy ne legyen megeröltető illetve a biciglizést is került mert ha kiduran nagyon de nagyon fáj.

2012. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor először pozitívat teszteltem vártam pár hetet, hogy elmenjek dokihoz így 8 hetes terhes voltam az első ultrahangon már szívhang is volt, de akkor mondta a doki, hogy egy ciszta is van. Sokaktól hallottam,hogy nem kell miatta aggódni nem is nagyon aggódom miatta. Néha azon oldalon szokott is szúrni a hasam fogalmam sincs mióta lehet ott mert ugye sima citológiával ezt nem szűrik ki hiába jártam nőgyógyászhoz is 1-2 évente. Tényleg annyit nem tudtam ezzel kapcsolatban, hogy most ez felszívódik vagy kidurran és akkor folyást eredményez vagy mit is csinál. Mert ha egyik napról a másikra vmi barnás esetleg más jelenne meg lehet-e a cisztától. De majd 3 hét múlva rákérdezek pontosabban csak kíváncsi voltam veletek volt-e így terhesség során. :) Köszi a válaszokat :)
2012. szept. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!