Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy egy méhen...

Létezik olyan, hogy egy méhen kívüli terhesség, amit épp hogy látnak az uh-n (4 hét pár nap) elhal, és magától távozik műtét nélkül?

Figyelt kérdés
Méhen kívüli gyanús voltam uh alapján, de a vérvétel nem igazolt MÁR terhességet. Az orvos szerint, az ott vagy baba volt, vagy ciszta, de így nem kell műteni, majd magától megoldódik. Nekem ez elég hihetetlen. Még a ciszát csak -csak, na de ha terhesség volt....

2012. aug. 19. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen de igaz. Létezik spontán vetélés. Sajnos.
2012. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Annyira értelmes vagy!!!!!!!!!

Képzeld, ezt én is tudtam. Csakhogy a méhen kívüli egy kicsit más mint amikor jó helyre ágyazódik be a baba, tudod?

2012. aug. 20. 00:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze más, de ugyanúgy lehet, mintha a helyén tapadt volna meg. Tényleg megoldódhat műtét nélkül is. Miért nem hiszel az orvosnak?
2012. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert én mindíg azt hallottam, hogy ha méhen kívüli, akkor műtét, és hogy mostanában már szerencsére meg tudják oldani úgy is, hogy ne kelljen eltávolítani az érintett petevezetéket. Ehez képest azt mondták, még kicsi, de ne aggódjak, nem fejlődik tovább. Persze az Uh-n gyönyöen látható.

Ez egy hete volt, de még mindíg nyomásérzékeny, és néha görcsölget az az oldalam, és a vérzésem is 3 napig tartott, és alig volt valami.

Szóval elég ilyesztő. Sztk-s orvos, fáradt volt, elge volt, sokan voltak.... Nem volt meggyőző. De végülis mégis csak ő az orvos...

2012. aug. 20. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el magándokihoz az nem lesz fáradt...
2012. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A magánorvosom külföldön van, bő 2 hét múlva lesz itthon. Másikhoz addig nem megyek, de köszi.
2012. aug. 22. 15:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg ezért írtam ki, hogy tapasztalatokat kérek!!! Elképzeléseim nekem is voltak, és vannak kivételes esetek...
2012. aug. 22. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!