Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyit adtok/adtatok a...

Ti mennyit adtok/adtatok a szülésznőnek? Mennyit illik? Vagy mi a szokás? Ha egyáltalán van. És a Dokinak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott orvosom és szülésznőm is. A sors úgy hozta, hogy császáros lettem. Azt, hogy időben felismerték nálam a bajt a szülésznőmnek köszönhettem, bár a vérnyomásmérésen és vizeletvizsgálaton kívül nem sok dolga volt velem, hiszen a műtétnél már nem volt jelen, ennek ellenére neki 30 000 Ft-ot adtunk. A dokinál pedig úgy hallottam, ha nem mond konkrét összeget, akkor a magánrendelés tízszeresét szokták adni neki. Mi a műtét miatt ezt még kicsit megfejeltük, és 100 000 Ft-ot adtunk neki. Hallottam olyan dokiról, aki a magánrendelésen 20 000 Ft-ot kér, így a szülésért már nem kell fizetni. Remélem tudtam segíteni! :)
2012. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem dokim volt csak fogadott.

10ezer volt egy vizsgálat bála és havonta be is rendelt terhesen, amikor árat kérdeztem a szülésre nem mondott semmit, csak azt h amennyi belefér.

Végül 30ezret kapott, mivel ez összesen 120 ezer ft, a semmiért szerintem ez rendben volt.

Legközelebb nem is fogadok orvost, csak szülésznőt.

2012. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen csak nállam az a szitu hogy 35+4hkm vagyok és dokit még csak most fogadtam nagy nehezen mert ugye már ilyenkor senki nem válalja.igy nem jártam hozzá vizsgálatokra.mondjuk ismerős doki.
2012. szept. 1. 13:47
 4/10 anonim ***** válasza:
4 éve, fogadott szülésznőnek 25.000ft-ot,most ügyeletesnél szültem 15.000ft-ot adtunk.
2012. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak a doki volt fogadott, így a szülésznők nem kaptak. 2 terhessé alatt 5ember keze alatt "fordultam" meg.
2012. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szülésznőm tarifája 30000 ft.Bp.
2012. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szülésznőnek én is ennyit gondoltam 30000.de a doki nem akarok keveset adni neki de horror árat sem akarok nem is tudnék még ha akarnék sem.
2012. szept. 1. 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Múltkor a kórházban körbekérdeztem a kismamákat és ők a 100ezret sokallták a dokinak. Attól is függ, hogy lesz-e valami komplikáció, hogy fog viselkedni a szülésnél stb.

Én 50-100-ra gondoltam. Szülésznőnek 30-50

2012. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dokinak 50, szülésznőnek 35 ezret adtunk. Fogadott volt mindkettő, kórházba jártuk be hozzá, magánrendelőbe nem. Budapesten szültem.
2012. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szülésznőm nem volt, dokim 80 ezret kapott!
2012. szept. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!