Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öthetes kismama vagyok. Nincs...

Kerord kérdése:

Öthetes kismama vagyok. Nincs hányingerem, és nem feszül a mellem. Érzékeny de ennyi. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 21:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Csilla 33.

Hahó!

Túl vagyok két orvoslátogatáson! Szerdán voltam,a pocaklakó 8 hetes,és 14.3 mm. Hallottam a szívverését! Hétfőn éjjel dolgoztam, este 9 körül elkezdtem hányni,kedden este 10 óráig fél órás szünetekkel eltartott. Vettünk homeopátiás szert rá. Aznap az is kijött,de azóta működik. Már kettő napja jól vagyok,és most már enni is tudok.

Jövő csütörtökön kell mennem a védőnőhöz,és akkor kapok vesznek gondozásba!

Ti hogy vagytok?

2012. szept. 21. 18:57
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak 5 hetes vagyok, de már most megy a hasam és alig tudok enni. Kevesebb, mint a felét eszem, mint amennyit eddig. Kis undor van, de a hányás még sehol...

Milyen homeós bogyót vettél?

2012. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kettő félét vettem. Az egyik neve sepia,a másik ipecacuanha. Az elsőt reggeli hányingerre javasolták,a másodikat napközben jelentkező hányingerre! Nekem működik.

A mit még gyógyszertárban ajánlottak,de nem gondoltam volna hogy segít,az pár korty hideg Cola.

Remélem neked is beválik valamelyik! Kitartást!

2012. okt. 1. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!